Menu
PowerDirector 14

PowerDirector 14

PowerDirector obsahuje funkce na stříhání a úpravy videa pořízeného digitální kamerou, webkamerou, smartphonem nebo videoklipů stažených z internetu. Plná verze - Chip 02/2017. Program není určen pro Win XP.

Potřebujete upravit video, ale nechcete si kvůli tomu pořizovat drahý a složitý program? Použijte PowerDirector s řadou automatických funkcí.

Prostředí programu PowerDirector je podobné, jako známe z běžných amatérských videoeditorů. Přehledně vás provede celým procesem od pořízení videoklipů, přes jejich úpravy na časové ose, až po uložení finálního videa ve zvoleném formátu. Na časovou osu vznikajícího filmu lze vedle videoklipů zařadit i fotografie, zvuky, namluvený komentář nebo titulky. S kreativní tvorbou vám pomohou připravené efekty i nástroje na vylepšení a úpravy obrazu videa. K dispozici jsou také automatické funkce, použitelné pro rychlou tvorbu krátkých filmů nebo efektních prezentací fotografií. Hotový film lze uložit do standardních formátů nebo rovnou nahrát na servery YouTube či Facebook. PowerDirector nabízí řešení také pro uživatele, kteří nechtějí trávit čas precizním laděním jednotlivých klipů a záběrů. Automatické funkce na úpravu videa jsou připraveny pod tlačítkem s kouzelnickou hůlkou.

  • Jazyk: česky
  • Windows Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená verze programu v ceně 450 korun, která je odvozená od komerční edice. Ta navíc obsahuje pokročilé úpravy videa (pořizování HD nahrávek, převod videa do 3D atd.) a authoring videa před vypálením na DVD či Blu-ray disk. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Kliknutím na tlačítko »Úpravy« přepnete program PowerDirector do režimu úprav videa na časové ose. PowerDirector přitom nabízí hned několik stop pro vkládání obrazu a zvuku a k tomu i stopy pro obrazové efekty, titulky, komentář namluvený do mikrofonu i zvukový podkres. Pokročilé úpravy obrazu videoklipů najdete pod nabídkou »Upravit«. Video lze pustit pozpátku, oříznout jeho obraz, upravit rychlost přehrávání (zrychlit i zpomalit) nebo třeba otočit obraz. Stříhat a upravovat (zpomalovat či zrychlovat) můžete i zvukovou stopu videa. Tlačítko s kouzelnickou hůlkou nad časovou osou vyvolá nabídku funkcí programu PowerDirector na střih videa s výběrem z několika stylů, do kterých mohou být vybrané videoklipy a fotky automaticky upraveny. Délka videa může být také automaticky přizpůsobena zvolené hudbě na pozadí.

Při ukládání filmů dává PowerDirector na výběr ze standardních formátů AVI, WMV, MPEG a MKV. Dále můžete vytvářet filmy určené pro přehrávání ve smartphonech, tabletech či jiných přenosných přehrávačích (předvolby nastavení najdete pod záložkou »Videokamera«) a také rovnou nahrávat vytvořené video na Facebook či YouTube (záložka »Online«). Pro vytváření 3D filmů a authoring filmů před vypálením na DVD nebo Blu-ray disky, je třeba upgradovat na placenou verzi programu. U dostupných typů výstupů lze nastavit jejich kvalitu výběrem z nabídky »Typ profilu«.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2017.


To nejlepší z Chip DVD
Exkluzivní plná verze

AVG INTERNET SECURITY 2016

AVG v plné výbavě bude trvale chránit váš počítač před viry, internetovými útoky i nevyžádanou poštou. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální komerční verzí v ceně 1.199 Kč včetně plných updatů a technické podpory. » více

AVG INTERNET SECURITY 2016

Licenci AVG pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Odkaz na jeho stažení najdete vždy na DVD nebo na straně 51.