Menu
Poptávka po IT expertech roste

Poptávka po IT expertech roste

Jedny z nejlépe placených pracovních míst jsou již několik let v oboru IT – nejen u nás, ale i všude v Evropě

Rok 2017 bude dalším v řadě, kdy je výhodné dělat kariéru v oboru IT. Trhy informačních a telekomunikačních technologií i spotřební elektroniky (které s ICT zásadně konverguje) nepřetržitě rostou a hlad po odbornících je stále větší. Současným globálním trendem je pak velký nedostatek IT expertů, které by mohli pracovat na vývoji nových pokročilých technologií. Firmy lákají nové zaměstnance už na středních školách a univerzitách a zkušené experty neváhají přetahovat konkurenci s příslibem vyšší mzdy, lepších pracovních podmínek dalších výhod. Ale jaký bude v IT branži následující rok a o jaké IT specialisty bude největší zájem? Dočtete se v únorovém Chipu.

jobs

To nejlepší z Chip DVD
Exkluzivní plná verze

AVG INTERNET SECURITY 2016

AVG v plné výbavě bude trvale chránit váš počítač před viry, internetovými útoky i nevyžádanou poštou. Výbava verze pro Chip je identická s aktuální komerční verzí v ceně 1.199 Kč včetně plných updatů a technické podpory. » více

AVG INTERNET SECURITY 2016

Licenci AVG pro Chip je nutné každý měsíc prodloužit novým licenčním číslem. Odkaz na jeho stažení najdete vždy na DVD nebo na straně 51.