Menu
»On-line DVD«

»On-line DVD«

Nová služba »On-line DVD« je určena pro aktivní předplatitele časopisu Chip. Díky ní si mohou stáhnout plné verze programů a zajímavý software ke článkům z časopisu přímo z těchto stránek. Jde o řešení, které ocení zejména majitelé počítačů bez DVD mechaniky i ti, kterým se z jakéhokoliv důvodu už nechce pracovat s optickým nosičem nebo jsou na cestách a fyzický DVD nemají po ruce. Ve službě bude vždy dostupné aktuální vydání a dvě předchozí čísla, počínaje vydáním 01/2017.

1. Tištěné a KOMBI předplatné : Přístup k »On-line DVD« je možný pouze po přihlášení. Přístup je vždy svázán s vaším e-mailem uvedeným v zákaznickém účtu u distributora předplaceného tisku www.send.cz. Pokud se chcete přihlásit k »On-line DVD«, použijte stejný e-mail. Pokud neznáte heslo, využijte funkci »Zapomenuté heslo«.
llll Tato služba není dostupná pro tištěné předplatné na Slovensku z důvodu zákonných omezení poskytování osobních dat (e-mailových adres) od distributora tiskovin.

2. Digitální předplatné : Pokud nakupujete nebo předplácíte digitální časopis prostřednictvím e-shopu Chipu, můžete pro přístup k »On-line DVD« použít stejné přihlašovací údaje.
llll Tato služba není dostupná pro předplatitele digitálního Chipu v obchodech App Store (iPhone, iPad), Google Play (Android) a Alza Media.

l Jak na to: Přihlaste se a následně se vraťte na tuto stránku. Pokud jste aktivním předplatitelem, zpřístupní se vám příslušná »On-line DVD«.


Reklamace nedostupnosti »On-line DVD« pro tištěné a KOMBI předplatné. Nejprve proveďte kontrolou vašeho zákaznického účtu na www.send.cz. Vaše přístupové údaje najdete na zaslaném dokladu (faktuře) za předplatné Chipu ve spodní části, případně pokud znáte e-mail, tak si je můžete obnovit prostřednictvím funce »Zapomněli jste heslo?« v přihlašovací obrazovce na www.send.cz. Následně ve svém účtu zkontrolujte, zda máte správně vyplněný »e-mail«. Pokud e-mail doplníte nebo změníte, je vám do druhého dne doručena zpráva o změnách přístupu k »On-line DVD«. Pokud si nevíte rady, doporučujeme se obrátit telefonicky na reklamační oddělení na číslech 225 985 225 nebo 777 333 370 v pracovní dny v časech 8:00 – 18:00. V případě, že jste předplatné koupili jiné osobě a neuvedli jste e-mail, je možné kontrolu/doplnění/změnu tohoto e-mailu provést pouze telefonicky na uvedených číslech.