BURDA Digital chip.czChip Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim apetit online.czApetitonline moje betynka.czMoje betynka JoyOnline.czJoy pošli recept.czPošli recept SvetZeny.czSvětŽeny Elle.czElle Hrej.czHrej Elleshop.czElleShop ApetitShopApetitShop Marie ClaireMarie Claire
více

Elektronický podpis pro iOS a Android

19.12.2011 14:12 / Redakce Chip

Společnost Software602 nabízí aplikaci Software602 Sign Master ve verzi pro iOS a Android. Aplikace umožňuje připojovat k dokumentům elektronické podpisy, kontrolovat platnost již připojených podpisů a poskytuje i další funkce potřebné pro práci s elektronickými originály dokumentů.

Jedná se o jednu z prvních aplikací pro  iPad a iPhone, která pracuje se skutečným elektronickým podpisem, nikoliv jen s vizualizací (obrázkem). Připojením elektronického podpisu vzniká důvěryhodný elektronický dokument, který má stejnou právní sílu jako listina s vlastnoručním podpisem.  Software602 Sign Master tak umožní podepsat rozhodnutí, kontrakt nebo jiný dokument z každého místa, kde má uživatel s sebou svůj  smartphone nebo tablet.
Další funkcí této aplikace je ověřování platnosti elektronických podpisů na dokumentech. Při použití Software602 Sign Master stačí dvě ťuknutí na dotekovou obrazovku. Aplikace se prostřednictvím portálu SecuStamp propojí s certifikační autoritou (instituce, která garantuje pravost podpisu), provede ověření a případně i vytvoří ověřovací doložku. V současné době služba SecuStamp ověřuje elektronické podpisy vytvořené pomocí certifikátů od více než 70 certifikačních autorit ze zemí Evropské unie i mimo ni.
Software602 Sign Master slouží i pro generování certifikátů, v napojení na certifikační autoritu. Na Apple Store a Android Market je k dispozici základní verze Software602 Sign Master. Tato základní verze může být rozšiřována podle potřeb konkrétního zákazníka. Další informace jsou dostupné na http://www.602.cz/sign-master/.

Komentáře

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

K tomuto článku dosud nebyly žádné komentáře přidány.

facebook

twitter

 • Mantle - nové API přinese grafickým kartám vyšší výkon

  Nové grafické programovací rozhraní od AMD může nahradit DirectX. Dokáže z hardwaru vytáhnout vyšší výkon a špičkové hry si tak díky němu budete moci zahrát i na slabších počítačích.

 • Nenechte si špehovat e-maily

  Pro e-maily platí stejná pravidla listovního tajemství jako pro klasickou poštu. Poradíme vám, jak si při dopisování přes internet zachovat maximum soukromí.

 • Můžete z IT onemocnět?

  Radiace, hluk, škodlivé látky – ověřili jsme, zda moderní zařízení splňují limity stanovené evropskými zákonodárci.

 • Návrat nabídky Start

  Ve stejný den, kdy skončila podpora Windows XP, uvolnil Microsoft aktualizaci Update 1 pro svůj nejnovější operační systém Windows 8.1. Žádné překvapení se však nekoná, hlavní novinky byly známy předem.

Které z předplatných preferujete?

Komerční sdělení
Štítky
Sledujte nás také na