BURDA Digital chip.czChip Marianne.czMarianne Maxim.czMaxim apetit online.czApetitonline moje betynka.czMoje betynka JoyOnline.czJoy pošli recept.czPošli recept SvetZeny.czSvětŽeny Elle.czElle Hrej.czHrej Elleshop.czElleShop ApetitShopApetitShop Marie ClaireMarie Claire
více

Kompozice snímku - vyhledáním diagonály dostane snímek potřebnou hloubku

20.10.2013 12:10 / Pavel Trousil

Zužující se linie propůjčují snímku prostorový efekt. Proto se při fotografování snažte najít tu správnou výseč okolí, kde se nachází sbíhající se diagonální linie.

diagonal-nahled

Chce to trochu hledání, ale po získání prvních zkušeností to jde líp. Diagonály můžete vytvořit i tak, že zaberete jen úzký výřez objektu. Ale nepřehánějte to – každý by totiž měl být ještě schopen identifikovat objekt, který se na fotografii nachází.

Příbuzná témata:  

Komentáře

Váš komentář

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

K tomuto článku dosud nebyly žádné komentáře přidány.

facebook

twitter

 • Inteligentní domácnost

  Zvýšit si komfort i bezpečnost bydlení a zároveň ušetřit? Technologie inteligentní domácnosti vám to umožní. A nemusíte mít nutně vlastní nový dům.

 • Mantle - nové API přinese grafickým kartám vyšší výkon

  Nové grafické programovací rozhraní od AMD může nahradit DirectX. Dokáže z hardwaru vytáhnout vyšší výkon a špičkové hry si tak díky němu budete moci zahrát i na slabších počítačích.

 • Nenechte si špehovat e-maily

  Pro e-maily platí stejná pravidla listovního tajemství jako pro klasickou poštu. Poradíme vám, jak si při dopisování přes internet zachovat maximum soukromí.

 • Můžete z IT onemocnět?

  Radiace, hluk, škodlivé látky – ověřili jsme, zda moderní zařízení splňují limity stanovené evropskými zákonodárci.

Které z předplatných preferujete?

Komerční sdělení
Štítky
Sledujte nás také na