Menu

ACDSee Video Studio 3 CZ

Zaregistrujte si exkluzivní licenci videoeditoru ACDSee Video Studio 3. Uveřejněno v Chipu 07/2020.

ACDSee Video Studio 3 je intuitivní videoeditor, se kterým zvládnou upravovat videozáběry i úplní začátečníci. Program nabízí úpravy videa a tvorbu vlastních filmů na časové ose s využitím přechodových i zvukových efektů. Díky náhledu vidíte ihned výsledek úprav. Výstupy lze uložit až do rozlišení 4K nebo přímo vystavit na YouTube. Lokalizovaná česká verze. Více se o používání programu dozvíte v článku v tištěném Chipu na straně 136.

Licenční klíč do programu získáte pomocí registrace promokódu, který najdete vytištěný na straně 3 v papírovém Chipu 07/2020. Majitelé digitálního časopisu najdou svůj promokód v e-mailu, který jim (na základě žádosti prostřednictvím formuláře v digitálním časopisu na straně 55) dorazí s odkazy na stažení programů.

Licenční klíč získáte registrací níže:

Odesláním formuláře souhlasíte s Obchodními podmínkami Burda a potvrzujete, že jste se seznámili se Zásadami ochrany soukromí Burda. Burda International CZ s.r.o. bude vaše údaje používat zejména k vyřízení objednávky a zasílání nabídek a novinek. Z odběru se můžete kdykoli odhlásit kliknutím na odkaz v každém emailu.

Po odeslání žádosti dojde k ověření a aktivaci promokódu a licence se zobrazí přímo zde v internetovém prohlížeči (doporučujeme ji zkopírovat a uložit) a stejná licence vám dorazí i do e-mailové schránky.

Upozornění:  Zprávy nesmí být doručeny na e-mailovou adresu, u které její majitel dříve požádal o zákaz zasílání zpráv od časopisu Chip (GDPR). Pokud se vám po odeslání žádosti zobrazí takové upozornění, použijte jinou adresu.

Instalace:   1. Instalace (stáhněte si instalační data) videoeditoru ACDSee Video Studio 3 je snadná, proveďte ji nejpozději do konce července 2020, ovšem upozorňujeme, že je v průběhu instalace si budete muset ještě zřídit uživatelský účet u výrobce ACDSee (acdID). 2. Po instalaci při prvním spuštění programu zadejte v úvodním okně vaši libovolnou e-mailovou adresu a pokračujte kliknutím na »Continue«. Na vaší zadanou adresu vám přijde zpráva s dočasným heslem k vašemu acdID uživatelskému účtu, které je nutné zadat v programu, společně s vaším jménem a příjmením. 3. V dalším kroku si zvolíte nové heslo, které musí mít alespoň 6 znaků. 4. Nakonec ještě označíte předvolbu »Enter License Key«, zadáte licenční klíč z registrace výše a pokračujte kliknutím na »Continue«. Program se restartuje a pak už jej můžete začít bez omezení používat.

Instalace češtiny:  Jděte na stránku www.cestinyskutr.cz, kde najdete ke stažení položku »ACDSee Video Studio 3.0.0.219 (64) - čeština pro Chip« i s instrukcemi.

Upozornění: Majitelé e-mailu u služby Seznam mohou najít registrační zprávu ve složce »Hromadné«.

ACDSee Video Studio 3 CZ