Menu

Plné verze

Program ActivePresenter je komplexní nástroj pro tvorbu videonávodů, interaktivních prezentací, letáků, dokumentace a výukových kurzů. Plná verze - Chip 01/2016.

Burning Studio 2016 je výkonný software pro práci s optickými disky. Vyniká svou přehledností a rozsáhlou nabídkou funkcí. Plná verze - Chip 01/2016.

Comodo Rescue Disk je záchranný nástroj pro léčení virů a rootkitů, pokud konvenční metody odstranění viru nestačí. Plná verze - Chip 01/2016.

Podobně jako je aktualizován operační systém, tak i ovladače hardwaru prochází vývojem z pohledu zlepšení výkonu a bezpečnosti. Plná verze - Chip 01/2016.

freeTunes 4 je jednoduchý nástroj na vytváření hudebních sbírek ripováním hudebních CD nebo konverzí nejrůznějších audiosouborů do vhodných formátů. Plná verze - Chip 01/2016.

Hard Disk Sentinel umí porovnávat statistické výsledky z provozu pevných disků a vyhodnocovat je s ohledem na potenciální riziko havárie a ztráty dat. Plná verze - Chip 01/2016.

Apple si za kapacitu paměti iPhonů a iPadů nechává dobře zaplatit. Program iMyfone Umate vám pomůže uvolnit cenné místo v úložišti vašeho zařízení. Plná verze - Chip 01/2016. Stáhněte si file-pdf celý článek v PDF.

Process Lasso je pokročilý správce procesů, běžících na pozadí operačního systému Windows, který pomůže s optimalizací výkonu a stability počítače.  Plná verze - Chip 01/2016.

SafeDNS přesměruje internetovou komunikaci počítače a umožní ji kontrolovat. Správce může řídit přístup k jednotlivým webům i celým skupinám stránek. Plná verze - Chip 01/2016.

Program Silver Projects Premium je expertem na převod fotografií na černobílé, které díky svým detailním funkcím vytvoří přesně dle představ uživatele. Plná verze - Chip 01/2016.

S nástroji programu Todo PCTrans lze mezi různými počítači nebo různými verzemi Windows pohodlně přenést instalované aplikace i uživatelská data.  Plná verze - Chip 01/2016.

Ashampoo UnInstaller je nástroj určený k odstranění všech pozůstatků a stop po už nepoužívaných programech. Plná verze - Chip 01/2016.

Win10 PrivacyFix je rychlým řešením na zmírnění špehovacích aktivit stále zvědavějších Windows 10, a to pouhým kliknutím myši. Plná verze - Chip 01/2016.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení