Menu

Plné verze

Paragon Backup & Recovery zálohuje jak kompletní obsah disků a diskových oddílů, tak i jednotlivé soubory a složky. Ideální je kombinace obou postupů. Plná verze - Chip 01/2017.

WinX MediaTrans je program na synchronizaci multimediálního obsahu iPhonů a iPadů s počítačem, který zvládne i konverzi do potřebných formátů. Plná verze - Chip 01/2017.

Advanced SystemCare kombinuje funkce spolehlivého antiviru a nástrojů na vyčištění počítače od zbytečností a vyladění jeho výkonu. Plná verze - Chip 01/2017.

I po smazání a vysypání souborů z koše se jejich data na pevném disku stále nacházejí. Můžete je zachránit s nástrojem MiniTool Power Data Recovery. Plná verze - Chip 01/2017.

Artipic je grafický editor na úpravy fotek a obrázků s nástroji na kreslení a retušování, řadou efektů a filtrů i dávkovým zpracováním sérií fotek. Plná verze - Chip 01/2017.

Jste často on-line na Wi-Fi na letišti, v kavárně nebo ve škole? Hackeři ve stejné síti mohou zaznamenávat vaše aktivity. Použijte anonymizační šifrovací službu a buďte v bezpečí. Plná verze - Chip 01/2017.

Bohatá kolekce utilit poskytovaných Microsoftem pro zjištění informací o vašem systému, pomocníků pro správu účtů, sledování výkonu, využití sítě, disku a mnoho dalších. Plná verze - Chip 01/2017.

Převody různých formátů videa a jeho přizpůsobení pro přehrávání v mobilech a přenosných přehrávačích nemusí být žádná věda – stačí mít po ruce konverzní aplikaci s připravenými profily nastavení. Plná verze - Chip 01/2017.

Ashampoo UnInstaller je chytrý program, který na rozdíl od výchozích Windows nástrojů zajistí kompletní odinstalaci programů bez zanechání stop. Plná verze - Chip 01/2017.

Win10 PrivacyFix je rychlým řešením na zmírnění špehovacích aktivit stále zvědavějších Windows 10. V nové verzi je opět o něco důslednejší. Plná verze - Chip 01/2017.

Program Photo Commander 12 XMAS Edition je komplexní nástroj pro prohlížení, správu, úpravy a optimalizaci digitálních fotografií a pro snadnou tvorbu kalendářů, koláží a pohlednic s vánoční tématikou. Plná verze - Chip 01/2017.

<< <   1   > >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení