Menu

01/2018

Uživatelé smartphonů a tabletů s Androidem se ocitli v hledáčku kybernetické mafie.

Miliardy zařízení s Bluetooth rozhraním jsou ohroženy zranitelností BlueBorne.

Nejjednodušší cestou, jak rozšířit dosah signálu domácí bezdrátové sítě, je použití Wi-Fi opakovače.

Hotově, nebo kartou? Takto jednoduché jsou platby jen v kamenných obchodech. 

Díky lepším technologiím dosahují SSD disky nejen stále rychlejších přenosů, ale i nečekané kapacity.

Baterie vašeho smartphonu se příliš rychle vybíji? Ukážeme vám, jak vyhledat a zastavit největší žrouty energie.

Nové mobilní procesory Kaby Lake R přináší dvojnásobnou rychlost. Vyzkoušeli jsme sedm prvních na trhu.

Útočníci vyzkouší všechno, aby uspěli při přihlášení k cizímu účtu. Ukážeme vám, jak si své účty zabezpečit, aby útokům odolaly.

Pokud se chcete vyhnout geografickému omezení a bezpečně používat Wi-Fi sítě, náš tříbodový plán vám umožní nerušené a bezpečné surfování.

V Silicon Valley by měl vzniknout nový svět. Tamní myslitelé ale ztratili půdu pod nohama. Jejich sliby se vzdalují od reality.

Výzkumníci chtějí za pomoci smartphonů u ohrožených lidí včas rozpoznat nástup deprese.

Inteligentní zbraně vzbuzují obavy mezi politiky i vědci. Je ale zákaz myšlení u dnešních strojů vůbec ještě možný?

V programu PowerArchiver můžete pracovat až pěti desítkami různých formátů komprimovaných či archivačních souborů, včetně šifrovaných archívů. Plná verze - Chip 01/2018.

Acronis True Image perfektně poslouží při pravidelném, automatickém zálohování důležitých dat z vašeho počítače – lokálně, nebo do cloudu. 90denní verze ZDARMA - Chip 01/2018.

Potřebujete přehrávač, který zvládá veškeré hlavní audio/video formáty, je uživatelsky přívětivý, moderního vzhledu, poskytuje možnost přehrávat hudbu a videa z Youtube, s plnou podporou vyhledávání a sledování 360° videí, skvěle zabudovaným stahováním titulků k filmům, možností ekvalizéru, ovládání mobilem či plnou podporou pro dotyková zařízení s využitím gest? Freeware verze - Chip 01/2018.

<< <   1 2   >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení