Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Advanced SystemCare 11 Ultimate

Advanced SystemCare 11 Ultimate

Stahněte si update na novou verzi 12 - čtěte dále. Advanced SystemCare kombinuje funkce spolehlivého antiviru a nástrojů na vyčištění počítače od zbytečností a vyladění jeho výkonu. Plná verze - Chip 01/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Máte rádi řešení typu vše v jednom? Pak se vám bude líbit program, který ochrání počítač před viry a bude jej také pravidelně spravovat.

 Aktualizace 31.01.2019 Může dojít k situaci, kdy je několik dní neaktualizovaný Advanced SystemCare 12 Ultimate z Chipu 01/2019 označen antiviry ESET a MalwareBytes jako potenciálně nechtěná aplikace a je znemožněn její další provoz. Stáhněte novou instalaci z webu výrobce a program znovu nainstalujte. Licence pro verzi 12 zůstáva v platnosti.

Aktualizace 08.01.2019: Advanced SystemCare 11 Ultimate z Chipu 01/2019 začal namísto aktualizace antivirové databáze nabízet aktualizaci programu, což snižovalo funkčnost programu a způsobovalo nejasnosti mezi uživateli. Redakci Chipu se podařilo vyjednat skvělou náhradu v podobě licence zcela nové verze 12, která obsahuje zlepšený bezpečnostní štít a ochranu digitální identity (info o programu u výrobce).

Nový licenční klíč : Všem čtenářům, kteří se registrovali před 8. lednem 2019, jsme rozeslali novou licenci verzi 12. Noví zájemci už rovnou obdrží instrukce a licenci pro instalaci nové verze 12.

Jak přejít na verzi Advanced SystemCare 11 Ultimate?
- kdo přešel na verzi 12 již dříve, může do programu pouze vložit licenční číslo
- kdo zůstal u verze 11, musí ji nejprve odinstalovat a restartovat počítač. Poté stáhnout novou instalaci z webu výrobce a program nainstalovat.


 

Základem aplikace Advanced SystemCare je antivir, pracující v reálném čase na pozadí operačního systému, doplněný firewallem a rovněž i nástrojem na ochranu počítače během surfování po internetu. Bezpečnost a ochranu soukromí posiluje také nástroj na ochranu před vyděračským softwarem nebo podvodným přesměrováním DNS. Významnou součástí výbavy programu jsou i funkce na pravidelné čištění a defragmentaci registru operačního systému, vyhledání a odstranění nepotřebných dat na disku nebo opravu nefunkčních zástupců aplikací. Ochranu soukromí dále vylepšují funkce na odstranění historie surfování po internetu i spolehlivou likvidaci nepotřebných souborů. Z dalších funkcí je užitečná ještě možnost optimalizace internetového připojení, zrychlení startu počítače zastavením zbytečně spouštěných programů a služeb nebo automatická optimalizace systémových nastavení.
 
  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 01/2019
  • Info: www.iobit.com
  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Advanced SystemCare 11.2 Ultimate můžete po aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku včetně updatu v rámci verze 11. Běžná cena roční licence programu je kolem 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po aktivaci programu Advanced SystemCare se zobrazí nabídka automatických funkcí na ochranu, čištění a optimalizaci výkonu počítače. Nic nebrání tomu, abyste aktivovali všechny předvolby a nechali program samostatně spravovat váš počítač. Antivir vestavěný v programu Advanced SystemCare automaticky chrání počítač před viry a další havětí. Zabezpečení můžete dále zvýšit například aktivací nové funkce »Anti-ransomware Engine«, která ochrání důležité soubory před jejich zašifrováním vyděračským softwarem. Základní funkce aplikace Advanced SystemCare doplňuje rozsáhlá sada nástrojů, které si jednoduše instalujete kliknutím na jejich ikonu. Po kliknutí na ikonu s obrázkem srdce si můžete nejčastěji používané nástroje označit jako oblíbené a mít k nim jednodušší přístup.

V nabídce »Nástroje« najdete ještě celou řadu doplňků programu Advanced SystemCare, které je před jejich použitím nutné nejprve stáhnout a instalovat. Provedete to velmi snadno kliknutím na ikonu doplňku. Stažení a instalace pak proběhne zcela automaticky a Advanced SystemCare takto můžete doplnit například o funkci na obnovu smazaných souborů aktualizaci ovladačů hardwaru nebo defragmentaci dat na disku. Pokud se program nepřepne do češtiny automaticky, použijte volbu »Settings | User Interface | Language«.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
Komerční sdělení

Pokračování článku