Menu
Časopis Chip

Advanced SystemCare 13 PRO

Advanced SystemCare 13 PRO

Advanced SystemCare 13 PRO | Krabice: koláž CHIPu

Advanced SystemCare kombinuje funkce spolehlivého antiviru a nástrojů na vyčištění počítače od zbytečností a vyladění jeho výkonu. Půlroční  verze - Chip 01/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Máte rádi řešení typu vše v jednom? Pak se vám bude líbit program, který ochrání počítač před viry a bude jej také pravidelně spravovat.

Základem aplikace Advanced SystemCare je antivir, pracující v reálném čase na pozadí operačního systému, doplněný firewallem a rovněž i nástrojem na ochranu počítače během surfování po internetu. Bezpečnost a ochranu soukromí posiluje také nástroj na ochranu před vyděračským softwarem nebo podvodným přesměrováním DNS. Významnou součástí výbavy programu jsou i funkce na pravidelné čištění a defragmentaci registru operačního systému, vyhledání a odstranění nepotřebných dat na disku nebo opravu nefunkčních zástupců aplikací. Ochranu soukromí dále vylepšují funkce na odstranění historie surfování po internetu i spolehlivou likvidaci nepotřebných souborů. Z dalších funkcí je užitečná ještě možnost optimalizace internetového připojení, zrychlení startu počítače zastavením zbytečně spouštěných programů a služeb nebo automatická optimalizace systémových nastavení.

  • Půlroční   verze
  • Uveřejněno v Chipu 01/2020
  • Info: www.iobit.com
  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • Android
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Advanced SystemCare 13 PRO můžete po aktivaci používat bez funkčních omezení a s upgradem po dobu 6 měsíců. Ovšem bez nároku na technickou podporu. Běžná cena roční licence programu je kolem 700 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po aktivaci programu Advanced SystemCare se zobrazí nabídka automatických funkcí na ochranu, čištění a optimalizaci výkonu počítače. Nic nebrání tomu, abyste aktivovali všechny předvolby a nechali program samostatně spravovat váš počítač. Antivir vestavěný v programu Advanced SystemCare automaticky chrání počítač před viry a další havětí. Prvky zabezpečení je ale nutné ručně aktivovat v nabídce »Ochrana«. Některé z funkcí ale vyžadují instalaci doplňků pro internetový prohlížeč. Základní funkce aplikace Advanced SystemCare doplňuje rozsáhlá sada nástrojů, které si jednoduše instalujete kliknutím na jejich ikonu. Po kliknutí na ikonu v pravém horním rohu si můžete nejčastěji používané nástroje označit jako oblíbené a mít k nim jednodušší přístup.

V nabídce »Nástroje« najdete ještě celou řadu doplňků programu Advanced SystemCare, které je před jejich použitím nutné nejprve stáhnout a instalovat. Provedete to velmi snadno kliknutím na ikonu doplňku. Stažení a instalace pak proběhne zcela automaticky a Advanced SystemCare takto můžete doplnit například o funkci na obnovu smazaných souborů aktualizaci ovladačů hardwaru nebo defragmentaci dat na disku.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení