Menu
Časopis Chip

Browser Password Recovery Pro

Browser Password Recovery Pro

Browser Password Recovery Pro | Krabice: koláž CHIPu

Program Browser Password Recovery umí ze všech běžných internetových prohlížečů získat uložená uživatelská jména a hesla k webovým službám. Plná verze - Chip 01/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete přenést uživatelská jména a hesla z jednoho prohlížeče do jiného, nebo třeba mezi různými počítači? S tímto nástrojem je to překvapivě snadné.

XenArmor Browser Password Recovery Pro 2019 je program, který by se hodil do výbavy špiónů a tajných agentů. Umí totiž z databází internetových prohlížečů vytáhnout kompletní přehled uživatelských jmen a hesel, která používáte pro přihlašování ke všem možným webovým službám. Typicky může jít o cloudová úložiště, e-mailové schránky, účty na sociálních sítích nebo třeba uživatelské účty v e-shopech. Browser Password Recovery přitom spolupracuje nejen s nejrozšířenějšími internetovými prohlížeči, jako jsou Chrome, Firefox, Edge nebo třeba Opera, ale také s řadou dalších, minoritních browserů. Přehled uživatelských jmen a hesel se zobrazí ihned po spuštění aplikace Browser Password Recovery a následně si je můžete zazálohovat do souboru ve formátu HTML. S tímto souborem ale nakládejte opatrně a neposílejte jej třeba e-mailem – data v něm totiž nejsou nijak šifrována a chráněna.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu XenArmor Browser Password Recovery Pro 2019 můžete používat bez funkčních omezení ale bez updatu a technické podpory po dobu jednoho roku od aktivace. Běžná cena licence programu Browser Password Recovery je kolem 750 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ihned po spuštění vyhledá Browser Password Recovery přihlašovací údaje k internetovým službám, uložené ve všech běžně používaných webových prohlížečích, a vypíše jejich seznam. Zjištěná uživatelská jména a hesla si pak můžete exportovat do souborů v různých formátech. Kliknutím na tlačítko »Ne« odmítněte placený upgrade programu Browser Password Recovery a pokračujte kliknutím na tlačítko »Report« v pravém dolním rohu okna programu vyvolejte nabídku uložení zjištěných uživatelských jmen a hesel. Výchozím formátem je HTML. Program Browser Password Recovery si poradí s uživatelskými jmény a hesly, uloženými v prohlížečích Chrome, Firefox Opera, Microsoft Edge a několika dalších, méně rozšířených browserech. Prohlížeče v jejich „přenosných verzích“ ale podporují jen vyšší verze aplikace.

Pod značkou XenArmor je vyvíjena ještě dlouhá řada dalších aplikací na zjišťování zapomenutých hesel. Pomohou vám získat například hesla k uživatelským účtům v sociálních sítích, k e-mailovým schránkám, Wi-Fi sítím nebo třeba FTP serverům. Dále vám produkty XenArmor pomohou získat zpět ztracené licenční klíče ke stovkám různých aplikací pro Windows, stejně jako k samotnému operačnímu systému. Zatímco některé nástroje XenArmor fungují jako běžné aplikace s grafickým uživatelským rozhraním, ty nejšikovnější se ovládají z příkazové řádky.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení