Menu
Časopis Chip

Driver Booster 7 PRO

Driver Booster 7 PRO

Driver Booster 7 PRO | Krabice: koláž CHIPu

Driver Booster umí v pravidelných intervalech kontrolovat dostupnost nových ovladačů pro hardwarové komponenty vašeho počítače. Plná verze - Chip 01/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Optimálního výkonu vašeho hardwaru dosáhnete jen s aktuálními ovladači, pokud se po nich nechcete neustále shánět sami, pomůže vám užitečná aplikace.

Driver Booster provede ihned po svém spuštění kompletní analýzu hardwaru vašeho počítače, při které zjistí verze a aktuálnost instalovaných ovladačů. O výsledku budete informováni v hlavním okně programu, s podrobným rozpisem hardwarových zařízení a souvisejících ovladačů. Tím ale práce programu nekončí. Driver Booster dokáže příslušné ovladače stáhnout z internetu a zcela automaticky, na pozadí operačního systému, provést aktualizaci. Jako uživatel se nemusíte vůbec o nic starat, a navíc máte možnost, díky automaticky vytvářením bodům obnovy systému, v případě potřeby vrátit provedené změny zpět. S programem Driver Booster lze na jedno kliknutí myší stahovat celé sady ovladačů, takže vám dobře poslouží třeba i při kompletní reinstalaci počítače. Na základě zastaralosti konkrétních ovladačů vás Driver Booster informuje i o tom, jaký mají neaktuální ovladače vliv na výkon vašeho stroje.

  • Půlroční  verze
  • Uveřejněno v Chipu 01/2020
  • Info: www.iobit.com
  • Jazyk: česky, anglicky
  • Windows XP/7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Driver Booster můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu 6 měsíců včetně updatu. Běžná cena licence aplikace Driver Booster je necelých 600 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ideální stav je samozřejmě aktuální softwarová výbava pro práci všech hardwarových zařízení počítače. Skenování počítače a porovnání ovladačů s vlastní databází provede Drive Booster ihned po prvním spuštění, další kontroly můžete provádět po kliknutí na tlačítko »Sken« v hlavním okně programu. Driver Booster zálohuje všechny provedené změny v instalaci ovladačů hardwaru, například pro případ, že by byl nový ovladač nekompatibilní s další softwarovou výbavou počítače. Ovladače je možné obnovit s použitím funkce »Centrum záchrany«, kterou najdete v hlavní nabídce programu nebo pod tlačítkem vpravo nahoře. Nabídka nastavení programu Driver Booster umožňuje aktivovat pravidelnou kontrolu aktuálnosti používaných ovladačů ve zvoleném intervalu. Předvolby najdete pod nabídkou »Nastavení | Sken«. K použití této funkce je ovšem třeba aktivovat ještě i předvolbu »Spustit automaticky při startu Windows«, dostupnou v nabídce »Obecné«.

Driver Booster obsahuje i několik dalších funkcí, které vám pomohou s nápravou problémů s počítačem. Dostanete se k nim po kliknutí na tlačítko s ikonou nářadí v hlavní nabídce v levé části okna aplikace. S pomocí automaticky pracujících nástrojů lze opravit například zvukový výstup, nevhodné rozlišení obrazovky nebo nefunkční síťové připojení. Rovněž se můžete pokusit opravit nefunkční zařízení, odstranit ovladače již nepoužívaného hardwaru nebo získat výpis vlastností počítače.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení