Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

TV Recorder 2020

TV Recorder 2020

S programem Audials TV Recorder 2020 můžete nejen sledovat streamované televizní programy, ale třeba si také stahovat filmy a videoklipy z YouTube. Plná verze - Chip 01/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Chcete si jednoduše a zdarma stáhnout do počítače nebo smartphonu hudební videoklipy? S šikovným programem stačí pár kliknutí myší.

Program Audials TV Recorder 2020 slouží k přehrávání více než stovky hudebních a zpravodajských televizních kanálů, které svoje vysílání streamují po internetu. Libovolnou část vysílání si přitom můžete jednoduše uložit na disk počítače, nebo rovnou do mobilního telefonu či tabletu s Androidem nebo iOS, včetně automatického převodu do potřebného formátu a rozlišení. Kromě záznamu streamů z internetových televizí umí Audials TV Recorder 2020 ukládat také libovolná videa ze serveru YouTube. Stačí k tomu jen použít adresu stránky s požadovaným filmem či videoklipem a zvolit si kvalitu (rozlišení) uloženého videa. Podobně jako s videostreamy umí Audials TV Recorder 2020 pracovat také s podcasty. K dispozici je knihovna tisíců podcastů, ale pokud budete chtít poslouchat a stahovat obsah v češtině, je nutné do programu Audials TV Recorder 2020 vložit vlastní odkazy.

  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Audials TV Recorder 2020 můžete používat bez časových a funkčních omezení, ale bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena roční licence programu je necelých 500 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

V hlavním okně programu, v nabídce »Television«, najdete výběr více než stovky internetových televizí, resp. televizních stanic, streamujících svoje pořady po internetu, rozdělených na hudební TV a televize vysílající především zpravodajství. Stream televize pak můžete rovnou začít přehrávat, nebo zaznamenávat do počítače. Kliknutím na tlačítko »Storage« vyvoláte nabídku umístění, kam se bude streamované video ukládat. Kromě disku počítače je možné ukládat videostream třeba i rovnou do smartphonu či tabletu, připojeného k USB portu počítače. Zvolte nabídku »Android Smartphone, Tablet « a poté vyberte příslušné zařízení. Pod nabídkou »Youtube« najdete funkci na stahování filmů a videoklipů z oblíbeného videoserveru YouTube. Stačí jen do vyhledávacího pole zadat adresu stránky s požadovaným videem na YouTube a pak jej můžete tlačítkem »Download« rovnou stáhnout do počítače. Tlačítko »Other formats« poskytne volbu kvality stahovaného videa.

Pod značkou Audials najdeme i mnoho dalších produktů na přehrávání a ukládání multimediálních streamů z internetu. Nejlépe vybavenou edicí je Audials One, program, který umí přehrávat internetová rádia a televize, vyhledávat v nabídce streamů podle jejich obsahu a také stahovat hudbu i video na disk počítače. Abyste mohli stažený obsah přehrávat nejen v počítači, ale i v dalších zařízeních, obsahuje Audials One také funkce na konverzi multimédií do různých formátů.

Seznam všech plných verzí v Chipu 01/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení