Menu
Časopis Chip

Movie Saver 4

Movie Saver 4

Movie Saver 4 je svižný nástroj na stahování videí z internetu s možností jejich konverze do audio formátu. Plná verze - Chip 02/2016.

Stahování videí z YouTube nikdy nebylo jednodušší. Movie Saveru stačí zadat link klipu a za chvíli jej můžete sledovat přímo z pevného disku nebo přehrávače.

Program Movie Saver 4 dělá přesně to, co má. Stahuje filmy z internetu. A dělá to svižně a jednoduše – není třeba nic zbytečně nastavovat, programu stačí dát odkaz na internetový zdroj a videa se vám automaticky stáhnou. Vzhledem k tomu, že dnes už naprostá většina videoserverů používá kodek MP4, není třeba řešit žádný převod do jiného formátu. Program podporuje většinu internetových zdrojů včetně portálů jako YouTube, Clipfish, Metacafe, blip.tv, dailymotion a dalších, které do programu přidáte buď zkopírováním adresy videa či playlistu nebo přesunutím přímo do okna programu. Zde budou stránky analyzovány a videa přidána do seznamu v hlavním okně programu. Dále už jen stačí začít stahování stisknutím tlačítka »Start download« a program video automaticky stáhne a uloží do formátů MP4 nebo FLV. Program lze ihned po prvním spuštění využívat ke stahování videí, nabízí se ale i možnost stahování videí v nejvyšší kvalitě, či pokud se jedná o hudební videa, je možné soubor zkonvertovat do MP3 a uložit pouze jeho audio.

  • Jazyk: anglicky
  • OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 200 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Program Movie Saver si zakládá na jednoduchém přístupu, stačí zkopírovat URL adresu stránky s videem a program je přidá do seznamu stahování. V tomto seznamu můžete jednotlivé položky dále odstraňovat a po vybrání požadovaných videí si je nechat programem stáhnout. Ze zadané stránky program rozpozná video nebo celý playlist a všechna příslušná videa poté hromadně stáhne a uloží na pevný disk do uživatelem zadané složky. Program nabízí i možnost stáhnutí videí v nejvyšší možné dostupné kvalitě. Součástí programu je i nástroj na extrakci pouze zvukové složky videa a její následné uložení do samostatné audio stopy ve formátu mp3. Toho mohou uživatelé využít především v případě stahování hudebních videí.

Program nabízí několik možností exportu, samozřejmostí je i výběr výstupní složky pro ukládání videí. Součástí procesu ukládání je i konverze videa do formátů FLV nebo MP4. Uživatelé ale mohou využít nástroje na zachycení samotné audio stopy videa a její uložení do formátů MP3. Pro detailnější nastavení konverze a parametrů výsledného videa je ale třeba využít plnohodnotného konvertoru. 

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2016.    


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání