Menu
Časopis Chip

ZenMate VPN Premium

ZenMate VPN Premium

Aktualizace! Aplikace ZenMate VPN slouží k zašifrování internetové komunikace a její přesměrování přes anonymní servery, což znemožní identifikaci umístění počítače. Chip 02/2016.

Nemusíte být paranoik, aby vám vadilo, že váš pohyb na internetu může kdokoliv šikovnější sledovat, zvláště ve veřejné Wi-Fi síti. Použijte ZenMate! 

Stáhněte si aktualizaci instalace pro Windows. Instalační soubor již obsahuje předinstalované 90denní funkční období.

Aplikaci ZenMate VPN lze instalovat jako program do počítače s operačním systémem Windows či OS X, nebo jako doplněk internetových prohlížečů Chrome, Opera či Firefox. K dispozici jsou navíc i verze aplikace pro smartphony a tablety s Androidem a iOS. Rozdíl mezi samostatnou aplikací a instalací doplňku ZenMate VPN pro internetový prohlížeč spočívá v tom, že aplikace směruje provoz všech používaných programů přes anonymní servery, zatímco doplněk prohlížeče pracuje pouze při procházení internetu prostřednictvím Chromu, Firefoxu či Opery. U lokálně omezených služeb, jako jsou například streamovací služby Netflix, Hulu či Pandora, lze snadno zaměnit umístění počítače do Spojených států, abyste k nim získali přístup. Servery služby ZenMate VPN jsou velmi rychlé, takže při přesměrování internetové komunikace nezaznamenáte žádné zpoždění přenosu dat.

  • Tříměsíční licence
  • Uveřejněno na Chip DVD 02/2016
  • Info: zenmate.com
  • Jazyk: anglicky
  • OS: Windows/OS X/Android/iOS
  • Registrace online

Tříměsíční přístup do služby ZenMate VPN v ceně 200 korun, který je shodný s licencí Premium, včetně možnosti updatu a technické podpory.

Po jednoduché instalaci a vytvoření uživatelského účtu bude ZenMate VPN automaticky šifrovat veškerou internetovou komunikaci počítače a směrovat ji přes anonymní servery umístněné v zemi, kterou si sami zvolíte. Ovládací rozhraní aplikace vyvoláte kliknutím na tlačítko programu v oznamovací oblasti hlavního panelu Windows. Jestliže nepotřebujete šifrovat a anonymizovat veškerou internetovou komunikaci, instalujte si doplněk ZenMate VPN do vašeho oblíbeného internetového prohlížeče. Přihlaste se ke svému uživatelskému účtu a hned můžete ZenMate VPN ovládat prostřednictvím tlačítka v horní liště prohlížeče. Doplněk lze dle potřeby zapínat a vypínat nebo měnit zemi pro přesměrování internetové komunikace. ZenMate VPN je k dispozici i pro smartphony a tablety s Androidem a iOS. Mezi zajímavé doplňkové funkce zde patří i blokování potenciálně nebezpečných webových stránek nebo ochrana před sledováním uživatele mobilního zařízení různými internetovými službami. Tyto funkce je třeba ručně aktivovat v nastavení aplikace ZenMate VPN.

Aplikace ZenMate VPN pro mobilní zařízení s Androidem a iOS funguje na pozadí operačního systému se všemi instalovaným internetovými prohlížeči i ostatními aplikacemi. Stačí jen na vyžádání povolit aplikaci ZenMate VPN přesměrování síťového provozu a pak si zvolit zemi, prostřednictvím které bude síťový provoz z vašeho mobilního zařízení přesměrován. Ve výchozím nastavení se bude ZenMate VPN automaticky spouštět při každém restartu mobilního zařízení a šifrovat komunikaci.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2016.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání