Menu

02/2017

Dnes se již nemusíte trápit, zda vybrat notebook, nebo tablet. Otestovali jsme řadu aktuálních modelů 2v1 tabletů. 

Acronis True Image vám pomůže s instalací nového disku do počítače, konkrétně s vytvořením diskových oddílů a klonováním dat ze současného disku. Plná verze - Chip 02/2017.

Digitální asistenti mohou být dobrým sluhou i zlým pánem. V čem mohou být užiteční a čeho bychom se naopak měli obávat?

Android můžete používat i ve svém počítači, který jinak pohání operační systém Windows. 

AntiRansomware chrání počítač před vyděračským softwarem, který zašifruje data na disku a žádá výkupné za jejich opětovné zpřístupnění. Plná verze - Chip 02/2017. Program není určen pro Win XP.

Jednoduchý editor fotek, který obsahuje mnoho předpřipravených efektů, jako jsou rámečky, překryv, barevné efekty, texty a zábavné nálepky. Samozřejmě nechybí úprava expozice, ostrosti, rozostření a další základní operace. Plná verze - Chip 02/2017.

Prozradíme vám, která platební metoda nabízí nejlepší kompromis mezi pohodlím a rychlostí.

Bitdefender Mobile Security ochrání smartphony a tablety s Androidem před škodlivým softwarem a nebezpečnými webovými stránkami. Plná verze - Chip 02/2017.

Komplexní balík nástrojů pro práci s optickými médii, který zvládne vše potřebné od vypalování dat, hudby a videa až po zálohování souborů. Plná verze - Chip 02/2017. Program není určen pro Win XP.

Anglicko-český slovník v aplikaci Slovoed Dictionaries budete mít off-line neustále k dispozici v paměti svého smartphonu – včetně nahrávek výslovnosti. Plná verze - Chip 02/2017.

Program TweakBit FixMyPC slouží k pravidelné, automatizované údržbě počítače, pro zajištění jeho maximálního výkonu a stability. Plná verze - Chip 02/2017.

Analýza velkých dat v bankovním a pojišťovacím sektoru pomáhá zvyšovat kvalitu služeb i úroveň zabezpečení

Měli jsme možnost vyzkoušet si tři vozy vybavené nejmodernějšími asistenčními systémy

Filmaři se snaží vyvinout nové projekční technologie, které návštěvníky kin lépe vtáhnou do děje.

Do roku 2017 byste se měli vybavit pořádným hardwarem. Poradíme vám jakým – otestovali jsme totiž stovky zařízení z jedenácti kategorií.

<< <   1 2   >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení