Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Burning Studio 2017

Burning Studio 2017

Komplexní balík nástrojů pro práci s optickými médii, který zvládne vše potřebné od vypalování dat, hudby a videa až po zálohování souborů. Plná verze - Chip 02/2017. Program není určen pro Win XP.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Šikovný nástroj pro každého uživatele, který ještě stále potřebuje některá data vypálit na optický disk, vytvořit vlastní hudební kompilaci pro CD/DVD nebo Blu-ray přehrávač a vyrobit si originální potisk disku a obal na něj.

Pomocí plné verze programu Ashampoo Burning Studio 2017 snadno vypálíte svá data na všechny druhy optických médií, pohodlně vytvoříte audio CD, MP3 nebo WMA disk nebo naopak skladby z hudebního cédéčka jednoduše převedete (vyripujete) do oblíbeného formátu MP3 nebo do formátů FLAC a OGG. Programu umožňuje i snadnou tvorbu video DVD a video Blu-ray disku ze složky na pevném disku a vypálení filmových médií Video CD (VCD) a Super Video CD (SVCD). Prostřednictvím praktického nástroje si též snadno připravíte a vytisknete originální potisky a obaly pro všechny druhy používaných krabiček na vypálená optická média. Program dále nabízí jednoduché kopírování CD/DVD i Blu-ray disků, vypálení/vytvoření obrazu disku, vytváření disků s autostartem či doplňování již vypálených (neuzavřených) disků, tvorbu bootovacích médií, zabezpečené zálohování dat i nástroje pro práci s přepisovatelnými médii a rozšířené funkce pro vytvoření upravené kopie existujícího disku a pro analýzu vloženého optického média.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 400 korun, která je odvozená od aktuální prodávané licence, ez možnosti updatu a technické podpory. Čtenáři Chipu pak mají možnost zakoupit plnou verzi programu Ashampoo Burning Studio 18 za zvýhodněnou cenu cca 500 Kč místo obvyklé ceny 1 500 Kč. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Hlavní okno programu je jednoduše a přehledně uspořádáno a nabízí tak rychlý přístup ke všem funkcím a nástrojům programu. Ze stránek společnosti si navíc můžete stáhnout další skiny nebo si na pozadí okna programu vložit vlastní obrázek. Pomocí plné verze programu Ashampoo Burning Studio 2017 snadno převedete celou svojí sbírku hudebních cédéček do oblíbeného formátu MP3 nebo do některého z dalších nabízených formátů: FLAC, OGG Vorbis, OPUS, APE, WMA a WAV. Program nabízí i jednoduchý nástroj pro snadné kopírování optických médií a bez problémů si poradí i se zkopírováním filmového DVD nebo Blu-ray disku. Máte-li ve svém počítači dvě příslušné mechaniky, můžete disky kopírovat přímo ze zdrojového disku na prázdné médium.

Program Ashampo Burning Studio 2017 je samozřejmě plně kompatibilní s nejnovějším operačním systémem Windows 10. Technologickou vyspělost programu pak dokazuje i nadstandardní podpora Blu-ray disků BDXL a DVD M-Disc, což jsou velkokapacitní optická média určena k dlouhodobému zálohování. Výrobci u těchto disků udávají záruku na vypálená data ve stovkách let, avšak pro jejich vypalování je potřeba speciální optická mechanika. Zanedbatelná není ani cena těchto médií a tak své uplatnění najdou spíše ve firemní sféře nebo pro opravdu důležitá soukromá data.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2017.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨