Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Dictionaries ENG - CZ

Dictionaries ENG - CZ

Anglicko-český slovník v aplikaci Slovoed Dictionaries budete mít off-line neustále k dispozici v paměti svého smartphonu – včetně nahrávek výslovnosti. Plná verze - Chip 02/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Slovník ve smartphonu či tabletu poslouží nejen k překladům jednotlivých slov, ale také k tréninku výslovnosti a zábavnému učení angličtiny.

 Aplikace Slovoed Dictionaries, dostupná pro smartphony a tablety s Androidem a iOS, slouží jako rozcestník ke stažení některého z bezmála tří stovek dostupných slovníků pro desítky světových jazyků. Po jednoduché registraci si můžete stáhnout a aktivovat anglicko-český slovník, který samozřejmě funguje i obráceně, jako česko-anglický, s fulltextovým vyhledáváním a nahrávkami správné anglické výslovnosti. Pro rychlejší přístup si můžete nejčastěji používaná slova označit jako oblíbená a rovněž je možné sestavit si vlastní sadu kartiček se slovy pro trénink slovíček. V aplikaci Slovoed Dictionaries najdete také funkci na procvičování výslovnosti nebo obdobu známé hry „oběšenec“ pro zábavnou formu zapamatování nových slovíček a slovních spojení. Anglicko-český slovník v aplikaci Slovoed Dictionaries nabídne celkem bezmála 65 tisíc slov a slovních spojení.

  • Půlroční verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 02/2017
  • Info: www.slovoed.com
  • Jazyk: anglicky
  • Android 4.0/iOS 7.0 a novější
  • On-line registrace

Anglicko-český slovník v aplikaci Slovoed Dictionaries můžete používat po dobu 6 měsíců od instalace a aktivace. Běžná cena slovníků je kolem 600 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční mobil/tablet a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Kromě samotné aplikace Slovoed Dictionaries je třeba si do mobilního zařízení stáhnout i slovník a nahrávky výslovnosti, abyste měli celý obsah k dispozici i bez připojení k internetu. Nemusíte se bát o kapacitu paměti vašeho smartphonu či tabletu., celkem jde jen o necelých 200 MB dat. Ve slovníku samozřejmě funguje fulltextové vyhledávání, kromě jednotlivých slovíček v něm najdete i slovní spojení a základní fráze. Slovník automaticky nabídne i synonyma a u složitějších slov i nahrávku výslovnosti. Často používaná slova si můžete zařadit mezi oblíbená. Pro učení cizích jazyků i pro zábavu nabízí aplikace Slovoed Dictionaries funkce na trénování výslovnosti, výuku slovíček a jejich synonym pomocí kartiček a také hru „oběšenec“, kdy je třeba postupným zadáváním písmen uhádnout anglické slovo nebo slovní spojení.

Kromě klasického anglicko-českého slovníků je možné si do aplikace Slovoed Dictionaries zakoupit a stáhnout přes 260 různých slovníků pro bezmála čtyři desítky světových jazyků. Vedle běžných slovníků s nahrávkami výslovnosti jsou k dispozici i výkladové slovníky, slovníky idiomů nebo slovníky se slovní zásobou zaměřenou na konkrétní obor (finance, medicína, technika a mnoho dalších) nebo frázemi pro běžnou konverzaci. Ceny různých typů slovníků se liší, všechny si ale můžete před zaplacením nejprve stáhnout a vyzkoušet.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2017.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání
¨