Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

FixMyPC 2016

FixMyPC 2016

Program TweakBit FixMyPC slouží k pravidelné, automatizované údržbě počítače, pro zajištění jeho maximálního výkonu a stability. Plná verze - Chip 02/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Také se vám počítač postupem času zpomaluje a ve Windows vyskakují různá chybová hlášení? Pak je čas zkusit nástroj na vyčištění a vyladění PC.

Program TweakBit FixMyPC rychle zkontroluje aktuální stav počítače s Windows a vypíše problémy, které jej mohou brzdit nebo způsobovat jeho nestabilitu. Ihned po prvním spuštění provede aplikace kontrolu počítače na výskyt nefunkčních zástupců programů, zbytečných souborů, pozůstatků po odinstalovaných programech nebo poškozených a zbytečných záznamů v registru Windows. Všechny tyto problémy můžete následně odstranit kliknutím na jediné tlačítko. TweakBit FixMyPC dále umí například i defragmentovat obsah registru, odinstalovat nepotřebný software, zrychlit start počítače a především vám také nabídne standardně nedostupné předvolby operačního systému Windows. Běžné úkony čištění a optimalizace počítače s Windows může TweakBit FixMyPC provádět zcela automaticky dle nastaveného harmonogramu. Program všechny provedené změny automaticky zálohuje.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 750 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Z přehledu výsledků kontroly obsahu počítače programem TweakBit FixMyPC lze tlačítkem »Fix all issues« opravit všechny nalezené problémy. Nebo můžete kliknutím na »Detailed list« přejít k podrobnostem v jednotlivých kategoriích a následně zvolit vybrané položky k opravě. Pro úpravu standardně nedostupných, nebo dobře skrytých nastavení Windows a souvisejících programů přejděte do nabídky »PC Fix Tools« a použijte volbu »Tweak Manager«. Abyste měli přístup ke všem dostupným položkám, použijte ještě nastavení »View | Show Advanced Tweaks«. V nabídce »Settings« obsahuje TweakBit FixMyPC důležitou předvolbu »Scheduler«, která aktivuje automatickou údržbu počítače podle časového harmonogramu. Předvolba »Categories« umožňuje vybrat použité nástroje a pod »Schedule« lze zvolit interval opakování a přesný čas optimalizace.

Jednu z nejdůležitějších funkcí programu TweakBit FixMyPC najdete v nabídce »PC Fix Tools« pod volbou »Tweak Manager«. Jde o seznam desítek předvoleb nastavení systému Windows, prohlížeče Internet Explorer a aplikací ze sady Microsoft Office, které nejsou standardně snadno dostupné na jednom místě. K dispozici jsou například nastavení vizuálních efektů, zabezpečení, spouštění a vypnutí Windows nebo třeba zrychlení internetového připojení. Tlačítkem »Restore Defaults« lze vrátit původní hodnoty.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2017.


Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání