Menu
Časopis Chip

Bitdefender Mobile Security 2017

Bitdefender Mobile Security 2017

Bitdefender Mobile Security ochrání smartphony a tablety s Androidem před škodlivým softwarem a nebezpečnými webovými stránkami. Plná verze - Chip 02/2017.

Mobilní zařízení jsou ohrožena škodlivinami z internetu podobně jako počítače a obsahují mnoho osobních údajů, které se vyplatí důkladně ochránit.

Antivirové programy Bitdefender získávají díky své spolehlivosti v odhalování škodlivého softwaru často nejvyšší hodnocení nezávislých testovacích laboratoří. Stejně je tomu také u aplikace Bitdefender Mobile Security, která před viry a dalšími škodlivinami chrání smartphony a tablety s operačním systémem Android. Kromě antivirové ochrany a blokování potenciálně nebezpečných internetových stránek poskytuje ale Bitdefender Mobile Security také cenné informace týkající se osobních dat uložených v mobilních zařízeních, jelikož analyzuje, jaká oprávnění mají přidělena jednotlivé instalované aplikace. Bitdefender Mobile Security pomáhá i v případě, když svůj smartphone ztratíte, nebo vám bude odcizen. Kromě klasické lokalizace zařízení lze například i pořídit fotografii každého, kdo se pokusí zařízení neúspěšně odemknout, nebo smartphone na dálku ovládat SMS příkazy.

  • Plná verze
  • Uveřejněno na Chip DVD 02/2017
  • Info: www.bitdef.cz
  • Jazyk: česky
  • Android 3.0 a novější
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Bitdefender Mobile Security můžete po registraci a aktivaci používat bez funkčních omezení po dobu jednoho roku, samozřejmě včetně pravidelných aktualizací. Běžná cena ročního předplatného aplikace je 327 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční mobil/tablet a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Aplikace Bitdefender Mobile Security vyžaduje při instalaci i pozdějším používání poměrně rozsáhlá oprávnění, ale ta jsou pro správnou funkci při zabezpečení před viry a ochraně soukromí. Bitdefender je rozhodně důvěryhodná firma, takže aplikaci poskytněte všechna oprávnění, která si vyžádá. Funkce »Poradce soukromí« zkontroluje oprávnění přidělená instalovaným aplikacím a posoudí, jaké riziko pro vaše soukromí představují. Potenciálně škodlivé aplikace můžete rovnou odinstalovat. Funkce »Zámek aplikace« pak slouží k ochraně aplikací PIN kódem, který je třeba zadat před jejich spuštěním. Možnosti funkce »Anti-Theft« jsou mnohem rozsáhlejší, než jen možnost vystopovat ztracený či odcizený smartphone, uzamknout jej a smazat. Telefon lze na dálku ovládat SMS příkazy a například můžete i vyfotit zloděje, který se pokusí smartphone neúspěšně odemknout.

Kromě aplikace Bitdefender Mobile Security pro smartphony a tablety a programu Bitdefender Internet Security pro komplexní zabezpečení počítačů s Windows nabízí Bitdefender i řadu dalších bezpečnostních nástrojů. Zdarma můžete používat například Bitdefender Antivirus Free Edition, tedy zjednodušenou, bezplatnou verzi kvalitního antiviru pro počítače s Windows, nebo Bitdefender Anti-Ransomware Tool, nástroj na odstranění některých typů škodlivého softwaru, který zašifruje soubory v počítači a požaduje výkupné za jejich opětovné zpřístupnění.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2017.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání