Menu

02/2018

V našem Testlabu jsme tentokrát podrobně prozkoumali jedenáct nejlepších současných smartphonů.

Nejlepší TV obraz dnes slibují technologie QLED a OLED. Rozhodli jsme se provést vizuální srovnávací test.

V šifrovacím protokolu WPA2 byla objevena bezpečnostní mezera

Odposlouchává Facebook nepozorovaně naše konverzace? 

Prostřednictvím špatně nakonfigurovaného Wi-Fi routeru se mohou hackeři dostat do vaší sítě a k vašim datům. 

S našimi tipy a triky pro optimální nastavení Wi-Fi routerů si zajistíte dokonalý přístup k internetu 

Podmořský kabelový průmysl je na vzestupu a infrastruktura celého internetu se mění.

Skupina Alibaba dobývá svět. Čínský internetový obr je často srovnáván s Amazonem. Přitom tato společnost nabízí mnohem více.

Čínský podnikatel chce pomocí umělé inteligence sledovat tělesné funkce zdravých lidí a umět tak odhalovat nemoci již v zárodku.

Podle nejnovějších průzkumů se průměrný uživatel smartphonu dívá na mobilní telefon asi 90krát denně. Vývojářům to nestačí.

Otestovali jsme pro vás více než 300 zařízení a vytvořili jsme hardwarového průvodce pro rok 2018, který vám poskytne důležité informace pro rozhodování při nákupu.

O data můžete přijít velmi snadno. Proto je důležitá správná zálohovací strategie. Ukážeme vám, jak na to.

Magix Music Maker je už přes dvě dekády osvědčené hudební studio pro domácí uživatele, které se ale výsledky vyrovná i profesionálnímu softwaru. Chip vám navíc přináší dva vouchery s hodnotou 25 dolarů, které v programu můžete použít na nákup zvukových bank, efektů a nástrojů. Free verze - Chip 02/2018.

Browser in the Box je trofejemi oceněný zabezpečený internetový prohlížeč, který je oddělen od vlastního systému neprůstřelně zabezpečeným virtuálním prostředím. Ideální pro surfování v nejistých vodách a prohlížení e-mailů s podivnými přílohami a odkazy. Free verze - Chip 02/2018.

Program iFreeUp slouží k vyčištění paměti iPhonů a iPadů od zbytečných souborů a dalších pozůstatků po používání internetu a různých aplikací. Plná verze - Chip 02/2018.

<< <   1 2   >>

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.