Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Bez jakýchkoli pochybností je Sticky Password jedním z nejlépe vybavených správců hesel, kterému můžete bez obav svěřit všechny citlivé informace. Plná verze - Chip 02/2019.

Steganos Privacy Suite 19 přináší nástroje na zametení stop po surfování na webu i práci s počítačem, bezpečné ukládání hesel nebo šifrování souborů. Plná verze - Chip 02/2019.

Alternativní klientská aplikace úložiště Disk Google, vytvoří z cloudu komfortní lokální disk v počítači s možností přímého spouštění i nepodporovaných souborů. Plná verze - Chip 02/2019.

Ashampoo WinOptimizer se stará o optimalizaci nastavení počítače, odstranění zbytečností a zvýšení výkonu. Svoje hlavní úlohy provádí plně automaticky. Plná verze - Chip 02/2019.

MacBooster je osvědčená aplikace pro údržbu a zabezpečení všech částí macOS bez nutnosti detailních znalostí a nastavování parametrů. Plná verze - Chip 02/2019.

Efficient Sticky Notes Pro je upomínací systém, který na plochu počítače lepí virtuální lístečky s naplánovanými úkoly, událostmi a připomínkami. Je efektivní a šetří přírodu. Plná verze - Chip 02/2019.

Program Ashampoo Burning Studio 2019 nabízí vše potřebné pro vypalování dat, hudby i videa na CD/DVD i Blu-ray disky. Nově i s možností šifrování dat. Plná verze - Chip 02/2019.

Wise Duplicate Finder je jednoúčelový nástroj na automatické vyhledání duplikátních souborů a jejich následné odstranění. Plná verze - Chip 02/2019.

Photo Optimizer je program na snadnou úpravu fotografií. Vše hlavně rychle a automaticky. Dokonalé snímky získáte doslova na jedno kliknutí myši. Plná verze - Chip 02/2019.

I bezplatně dostupný antivir může poskytovat pokročilé technologie detekce škodlivého softwaru včetně strojového učení nebo zabezpečeného webového prohlížeče. Free verze - Chip 02/2019.

Google GeoGebra je dynamický matematický software pro všechny úrovně vzdělávání, který spojuje geometrii, algebru, matematickou analýzu, tabulkový procesor, grafy, statistiku a další do jednoho, snadno použitelného systému, který lze využívat na všech hlavních PC i mobilních systémech, včetně internetu. Open-source - Chip 02/2019.

Pokud se při aktualizaci Windows 10 setkáte s potížemi, můžete sáhnout po oficiální kumulativní záplatě, která obsahuje nejnovější updaty i záplaty z nedávného období. Update - Chip 02/2019.

<< <   1   > >>

Rychlý telefon s velkým úložištěm, prostorným displejem, vysouvací kamerou a velmi dobrým fotoaparátem za vynikající cenu. Jen služby od Googlu…

Při nákupu nového mobilu je důležitým hlediskem délka výdrže na akumulátor. Ne každý současný model smartphonu lze bezproblémově používat po…

Bezdrátová sluchátka jsou zajímavá hned v několika ohledech. Z hlediska stylu použití jde o model s vlastním zvukovým procesorem, který se po…

Komerční sdělení