Menu
Časopis Chip

Sticky Password Premium

Sticky Password Premium

Sticky Password Premium | Foto: CHIP

Bez jakýchkoli pochybností je Sticky Password jedním z nejlépe vybavených správců hesel, kterému můžete bez obav svěřit všechny citlivé informace. Plná verze - Chip 02/2019.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Nejen na internetu se dnes neobejdete bez hesel, která by měla být různá a také dostatečně složitá. Všechna je můžete uložit do zabezpečené databáze.

Pro ochranu hesel a dalších citlivých informací používá Sticky Password 256bitové AES šifrování, nasazené i americkou armádou. Bezpečnost šifrované databáze je posílena i možností dvoufaktorové autentizace, tedy odemykání nejen hlavním heslem, ale také unikátním bezpečnostním kódem. Ani výrobce programu Sticky Password přitom nikdy nezíská přístup k vašemu hlavnímu heslu. Unikátní je možnost synchronizace databáze hesel mezi zařízeními na všech běžných platformách, které může probíhat prostřednictvím cloudu, ale také přes vaši Wi-Fi síť, aby citlivá data (byť v zašifrované podobě) neputovala po internetu. Doplňky pro internetové prohlížeče Internet Explorer, Firefox, Chrome a Opera automaticky ukládají zadávaná hesla do šifrované databáze a pomohou vám s rychlým přihlašováním k vašim účtům. Také je možné uložit si celou databázi hesel i ovládací program uložit na USB flash disk.

  • Jazyk: česky
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Sticky Password Premium můžete používat bez funkčních omezení po celý jeden rok od instalace a aktivace, včetně nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena roční licence programu činí 690 korun. Licence je určena pro jeden účet StickyAccount, ke kterému je možné připojit libovolný počet zařízení a prohlížečů. Licence nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

K jednotlivým webovým uživatelským účtům lze uložit odkaz, přihlašovací jméno a rovněž i heslo, které si můžete vytvořit s pomocí vestavěného generátoru hesel. Na důvěryhodných zařízeních lze aktivovat i automatické přihlašování, abyste nemuseli hesla vypisovat či kopírovat. V prohlížečích se už žádná hesla ukládat nebudou. Uložení tzv. identity vás ušetří opakovaného zadávání registračních údajů do různých registračních formulářů. V programu Sticky Password si přitom můžete uložit libovolný počet identit – pro různé uživatele a soukromé i pracovní účely. Automatické vyplňování formulářů sice nefunguje vždy stoprocentně, ale čas vám rozhodně ušetří. Pokud nedůvěřujete cloudovým službám, stejně nemusíte být ochuzeni o možnost synchronizace obsahu databáze hesel mezi vaším počítačem a mobilními zařízeními. Stačí jen v předvolbách synchronizace povolit přenos dat pouze ve vaší Wi-Fi síti. Nicméně, Sticky Password používá 256bitové AES šifrování, takže není důvod se synchronizace přes cloud obávat.

Pro plnohodnotné použití programu Sticky Password je velmi důležitý uživatelský účet StickyAccount, prostřednictvím kterého můžete spravovat důvěryhodná zařízení, ve kterých používáte pro správu hesel a identit Sticky Password. Přihlásit se můžete na webu my.stickypassword.com, kde lze nejen spravovat používaná zařízení, ale například i aktivovat dvoufaktorové ověřování při prvním přihlášení nového zařízení. Přihlašovací údaje vašeho účtu StickyAccount použijete při instalaci Sticky Password do všech dalších zařízení.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2019

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Komerční sdělení