Menu
Časopis Chip

WinSysClean X9 Pro

WinSysClean X9 Pro

WinSysClean X9 Pro | Krabice: koláž CHIPu

WinSysClean X9 Pro důkladně očistí váš počítač od všech zbytečných dat, pocházejících z Windows, webových prohlížečů i všech dalších aplikací. Plná verze - Chip 02/2020.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Windows i používané aplikace generují velké množství datového balastu, který zbytečně zabírá místo na disku. Odstraňte jej během pár minut.

Hlavním úkolem programu WinSysClean X9 Pro je prohledat pevný disk počítače a zjistit, kolik zbytečných dat obsahuje. Může jít o data z vyrovnávací paměti, nepotřebné instalátory, záznamy o chybách, nefunkční zástupci, zbytky po odinstalovaných aplikacích a samozřejmě také poškozené a zbytečné záznamy v registru Windows. WinSysClean celkem podporuje stovky aplikací, po kterých umí v počítači uklidit. Patří mezi ně i běžné internetové prohlížeče, ze kterých je možné mazat historii navštívených stránek a stažených souborů, dočasná data nebo hesla a další údaje zadávané na internetových stránkách. WinSysClean X9 Pro vám také pomůže s odinstalováním nepoužívaných programů, defragmentací dat na pevném disku nebo třeba zrychlením startu počítače díky zastavení automatického spouštění nepotřebných aplikací a služeb. V programu nechybí ani nástroje na diagnostiku a sledování počítače.

Další informace o používání programu najdete v tištěném Chipu v samostatném článku.

  • Plná verze
  • Uveřejněno v Chipu 02/2020
  • Info: www.usro.net
  • Jazyk: anglicky, německy
  • Windows 7/8/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi aplikace WinSysClean X9 Pro v ceně 500 korun můžete po jednoduché registraci na internetu používat bez funkčních nebo časových omezení, ovšem bez nároku na aktualizace nebo technickou podporu. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Ve výchozím okně zobrazuje WinSysClean základní informace o počítači, stejně jako výsledky poslední kontroly jeho obsahu a aktuální údaje o využití kapacity operační paměti a pevného disku. V pravé horní části hned zjistíte, kolik prostoru na disku zabírají zbytečná data. Tlačítkem »Scan« se spouští kontrola počítače na výskyt dočasných souborů, nepotřebných záznamů v registru a dalších zbytečností. Výsledkem je detailní přehled položek, kterých se můžete zbavit, společně s výpočtem jejich velikosti. Očistu počítače provedete kliknutím na tlačítko »Fix Problems«. WinSysClean očistí od zbytečností nejen operační systém Windows, ale také odstraní nepotřebná data po různých aplikacích. Velmi zajímavá je navíc i možnost likvidace pozůstatků po surfování na internetu ve všech běžně používaných internetových prohlížečích.

Program WinSysClean pochází ze stejné dílny jako aplikace HARDiNFO na diagnostiku počítače. Podobnost obou programů se nezapře už v designu uživatelského rozhraní a pokračuje v nabídce funkcí, kdy WinSysClean hned v hlavním okně vypíše základní hardwarové a softwarové vlastnosti počítače. V nabídce »Monitor« pak najdete podobné funkce na monitorování procesoru, operační paměti, pevných disků nebo běžících procesů jako v HARDiNFO.

Seznam všech plných verzí v Chipu 02/2020

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup ChipuKomerční sdělení