Menu

Plné verze

Aplikace NIUBI Partition Editor nabízí mnohem více funkcí, než nástroj na správu disků a diskových oddílů vestavěný ve Windows. Plná verze - Chip 02/2021.

Program Photo Clip 9 Pro nabízí hned tři samostatné nástroje pro vylepšení a různé úpravy fotografií – editor, nástroj pro snadné odstranění různých objektů ze snímku a nástroj pro retušování a tvorbu fotomontáží a koláží. Plná verze - Chip 02/2021.

MacBooster je osvědčená aplikace pro údržbu a zabezpečení všech částí macOS bez nutnosti detailních znalostí a nastavování parametrů. Vyhledává i duplicity souborů a fotografií. Plná verze - Chip 02/2021.

WashAndGo je nástroj pro údržbu operačního systému, který vám pomůže udržet počítač v dokonalém funkčním stavu, zvýšit jeho bezpečnost, mazat nepotřebné soubory a optimalizovat organizaci dat na pevném disku. Plná verze - Chip 02/2021.

Aplikace iToolab UnlockGo vám pomůže v situaci, když zapomenete heslo ke svému iPhonu či iPadu, nebo k uživatelskému účtu Apple ID pro připojení k iCloudu. Plná verze - Chip 02/2021.

KeepSolid Passwarden se postará o všechny vaše přihlašovací údaje, hesla, čísla kreditních karet a další citlivá data, která potřebujete někam uložit. Plná verze - Chip 02/2021.

Aplikace Skyfiles vám umožní přímo upravovat soubory z Disku Google pomocí komfortních desktopových programů místo práce v prohlížeči. Navíc si poradí s libovolnými dokumenty a soubory, které nejsou součástí kanceláře Google. Plná verze - Chip 02/2021.

Program Audials Radio slouží k vyhledávání a nahrávání podcastů a hudebních skladeb z desítek tisíc internetových rádií, která má aplikace ve své databázi. Plná verze - Chip 02/2021.

Nástroj BLACK & WHITE projects 5 obsahuje řadu šablon, filtrů a efektů, pomocí kterých své barevné snímky efektně a rychle převedete na umělecké fotografie černobílé. Plná verze - Chip 02/2021.

Program LibreOffice je kvalitní bezplatný balík kancelářských aplikací s přehledným a snadno ovladatelným rozhraním, který bez kompromisů nabízí praktické nástroje umožňující pracovat nejen efektivně, ale i velmi kreativně. Díky českému rozhraní, otevřené licenci, stabilitě a výkonu se hodí jak do domácností a škol, tak i pro jakékoliv komerční použití. Open-source verze - Chip 02/2021.

<< <   1   > >>

I za cenu pod 10 000 Kč lze sehnat špičkový notebook s prvotřídní klávesnicí, perfektním šasi a bohatou portovou výbavou, ovšem musí se jednat…

Nová generace NVMe SSD disků Western Digital přináší podporu rychlejší sběrnice PCIe 4.0 a lepší energetickou účinnost.

Nový přírůstek populárních a úspěšných sportovních hodinek přichází na trh po roce a půl od uvedení modelu GT2 Pro. Vzhledově ale vycházejí…
Komerční sdělení