Menu
Časopis Chip

Undeleter 4.0

Undeleter 4.0

Abelssoft Undeleter je snadno ovladatelný program na záchranu zdánlivě ztracených dat po jejich smazání. Plná verze - Chip 03/2016.

Program je vhodný pro každého uživatele PC. Pomocí jednoduchého ovládání lze ztracená nebo smazaná data obnovit na pár kliknutí myši.

Abelssoft Undeleter nabízí všechny funkcí, které uživatel k obnově dat vyžaduje, zabalené do přehledného uživatelského prostředí s jednoduchým ovládáním. Pro začátek hledání souborů stačí vybrat zdrojový disk a typ souborů, na výběr je mezi hledáním obrázků, audia, dokumentů, všech typů souborů nebo hledáním pomocí manuálně zvolených koncovek libovolných formátů.
Program nabízí dva základní typy hledání ztracených souborů - »Smart scan« a »Deep scan«. První možnost zahrnuje mnohem rychlejší vyhledávání, které hledá všechny odstraněné soubory, nebo soubory vysypané z koše. Možnost druhá sice zabere více času, ale navíc najde částečně přepsané nebo poškozené soubory. Úspěšnost obnovení záleží na úrovni poškození. Po dokončení vyhledávání se vám obnovitelné soubory zobrazí v tabulce, odkud požadované soubory vyberete k obnově.

    • Jazyk: anglicky
    • OS: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
    • On-line registrace

Časově neomezená plná verze programu v ceně 350 korun, která je shodná s aktuální prodávanou licencí, ovšem bez možnosti updatu a technické podpory. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána. Období provedení registrace, instalace a aktivace je zaručeno minimálně do konce dubna 2016. Řešení problémů s registracemi a informace o bezpečnosti dat hledejte v nápovědě.

Výběr souborů: Kromě vyhledávání veškerých souborů lze vyhledávat podle jednotlivých kategorií souborů, jako například obrázky, audio nebo dokumenty. Pro specifičtější požadavky lze využít manuálního módu a vlastnoručně si zvolit formátové koncovky k vyhledávání. Druh vyhledávání: Program nabízí dva základní způsoby hledání ztracených souborů – rychlejší způsob, který vyhledá pouze všechny obnovitelné soubory a pomalejší způsob, který vyhledá i všechny poškozené a částečně přepsané soubory. Požadované výsledky: Po dokončení vyhledávání jsou všechny obnovitelné soubory zobrazeny v seznamu, kde je jednotlivé položky k obnově nejprve třeba zvolit. Po jejich volbě už stačí jen zvolit výstupní složku a sledovat průběh obnovení.

V případě velkého množství nalezených souborů, především při použití »Deep« vyhledávání, lze pro lepší organizaci využít možnosti třídění souborů. Ty lze třídit podle jejich formátových koncovek. Pro třídění je třeba v hlavním menu zvolit možnost »Manually« a sem jednotlivé koncovky manuálně vložit. Tuto možnost je možné v hlavním menu i zkombinovat s ostatními možnostmi a využít jejich seznamu koncovek, který je dále možné editovat a přidávat do něj vlastní koncovky. 

Seznam všech plných verzí v Chipu 03/2016.       

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu
Předplatné / nákup chipu Digitální edice chipu Aktuální vydání