Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Advanced SystemCare Ultimate kombinuje funkce spolehlivého antiviru, rozšířených funkcí zabezpečení, nástrojů na vyčištění počítače a vyladění jeho výkonu. Plná verze - Chip 03/2017.

V aplikaci CrazyTalk můžete vytvářet animované mluvící postavy s realistickými grimasami a emocemi, které budou promlouvat vaším hlasem. Plná verze - Chip 03/2017.

ContentWasher slouží k filtrování webových stránek na základě adresy i klíčových slov a rovněž i k omezení práce s programy dle časového harmonogramu. Plná verze - Chip 03/2017.

Program Recovery Professional slouží k záchraně smazaných dat, která není možné běžným způsobem obnovit z koše ve Windows. Plná verze - Chip 03/2017.

World of Tanks patří mezi nejoblíbenější hry s tankovou tématikou, která kombinuje prvky simulátoru, akce, RPG a strategie. Díky české lokalizaci je hra oblíbena i mezi tuzemskými hráči. Hra se dá hrát bezplatně s postupným vylepšováním schopností a vybavení nebo si za reálné peníze tyto dokoupit výhody. Díky Chipu a poskytnutému pozvánkovému kódu můžete po startu hry hrát 7 dní v tzv. prémiovém modu, který umožňuje ve hře rychleji postupovat a získávat zkušenosti o 50 % rychleji. Dále získáte 1000 zlaťáků virtuální měny a přidané místo v garáži. Freeware - Chip 03/2017.

Souborový manažer oMega Commander nabízí pro práci se soubory a složkami dva nezávislé panely a mnoho doplňkových funkcí. Plná verze - Chip 03/2017.

Xvirus Personal Firewall slouží k ochraně počítače před škodlivým softwarem, úroky hackerů i dnes stále rozšířenějším ransomwarem. Plná verze - Chip 03/2017.

Snadno ovladatelná aplikace PDF Split & Merge vám pomůže s manipulací a ochranou PDF dokumentů. Smazání nebo vyjmutí stránek z PDF dokumentů je záležitostí několika kliknutí. Plná verze - Chip 03/2017.

Program Abelssoft JetDrive 9 je praktický nástroj, pomocí kterého snadno defragmentujete pevné disky i registry Windows, a vrátíte tak svému počítači jeho ztracenou rychlost. Plná verze - Chip 03/2017.

Program AfterShot je primárně určen pro zpracování RAW dat z profesionálních fotoaparátů, ale poradí si i se snímky ve všech běžných formátech. Plná verze - Chip 03/2017.

MobiSaver nabízí možnost obnovy ztracených a smazaných kontaktů, SMS, fotografiií, videí, hudby a dokumentů v zařízeních s operačním systémem Android. Plná verze - Chip 03/2017.

Abyste si mohli vyzkoušet nebo rovnou používat aplikace a hry určené pro zařízení s operačním systémem Android, nepotřebujete nutně smartphone či tablet. Vše můžete provozovat i na svém počítači. Freeware - Chip 03/2017.

<< <   1   > >>

Rychlý telefon s velkým úložištěm, prostorným displejem, vysouvací kamerou a velmi dobrým fotoaparátem za vynikající cenu. Jen služby od Googlu…

Při nákupu nového mobilu je důležitým hlediskem délka výdrže na akumulátor. Ne každý současný model smartphonu lze bezproblémově používat po…

Bezdrátová sluchátka jsou zajímavá hned v několika ohledech. Z hlediska stylu použití jde o model s vlastním zvukovým procesorem, který se po…

Komerční sdělení