Menu

Plné verze

V programu Isoo Backup si snadno vytvoříte kompletní zálohu systémového disku počítače. Z té pak můžete rychle obnovit jeho funkci v případě havárie. Plná verze - Chip 03/2019.

Startup Star prověří programy a služby, které se spouštějí při startu Windows a nabídne jejich optimalizaci a tím i zrychlení startu počítače.  Plná verze - Chip 03/2019.

Oracle VirtualBox představuje nejdostupnější a zároveň jedno z nejlepších řešení, kde můžete zcela bez rizika vyzkoušet nové operační systémy a aplikace. Open-source - Chip 03/2019.

Na rozdíl od částečných zabezpečení omezujících se jen na internetové prohlížeče, ochrání VPN služba kompletní síťový provoz počítače nebo mobilu. Plná verze - Chip 03/2019.

Trusteer Rapport od společnosti IBM je specializovaný nástroj na ochranu proti hrozbám typu podvržených webových stránek a pokusů o zjištění hesel. Plná verze - Chip 03/2019.

Zorin OS je kompaktní operační systém se snadným českým ovládáním, předinstalovanými programy a možností spouštět programy pro Windows. Open-source - Chip 03/2019.

Ashampoo Privacy Protector je jednoduchý program pro šifrování souborů pomocí hesla, klíčového souboru nebo USB flash klíče. Plná verze - Chip 03/2019.

<< <   1   > >>

Tříkanálový soundbar JVC TH-E851B kombinuje středně velkou zvukovou lištu obsahující šest reproduktorů s bezdrátově připojeným samostatným…

Infinix Note 12 2023 je určen pro uživatele, kteří chtějí za rozumné peníze pořídit smartphone s velkým OLED displejem, dlouhou výdrží a…

27” herní monitor s velmi dobrou ergonomií a zářivým obrazem nabízí rozlišení 2 560 x 1 440 bodů a 240Hz obnovovací frekvenci. Chybí mu ale USB…
Komerční sdělení