Menu

Plné verze

Program Hasleo BitLocker Anywhere umožňuje ochránit šifrovací technologií BitLocker data na disku počítače bez ohledu na instalovanou verzi Windows. Plná verze - Chip 03/2020.

Program XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 zobrazí všechna hesla k Wi-Fi sítím, která jste si dříve ve vašem počítači uložili. Plná verze - Chip 03/2020.

DoYourData Uninstaller Pro 5 umí hromadně odinstalovávat nepotřebné programy a také po nich důkladně uklidí všechna data, která na disku zanechají. Plná verze - Chip 03/2020.

Ashampoo Soundstage 2020 je efektový procesor a ekvalizer, který dokáže měnit prostorový zvuk ve sluchátkách nebo reproduktorech připojených k počítači. Plná verze - Chip 03/2020.

Microsoft připravil zcela novou verzi svého internetového prohlížeče Edge, který je nyní postavený na jádru Chromium – stejně jako Chrome od Googlu. Free verze - Chip 03/2020.

Program Audials One nabízí vše potřebné pro vyhledávání, poslech a stahování hudby z internetových rádií. Zvládne i vyhledávání a přehrávání multimediálního obsahu z oblíbeného serveru YouTube a z dalších internetových služeb. Plná verze - Chip 03/2020.

Program Sandboxie izoluje testované aplikace a internetový prohlížeč ve speciálně uzavřeném a zabezpečeném prostředí, odkud nemůže dojít k žádné změně ani napadení počítače. Plná verze - Chip 03/2020.

DaVinci Resolve je komplexní videoeditor, který přináší vyspělou editaci videa, nevídanou korekci barev, vizuální efekty a zpracování zvuku. To vše až do rozlišení UHD 4K. Free verze - Chip 03/2020.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…