Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Program Hasleo BitLocker Anywhere umožňuje ochránit šifrovací technologií BitLocker data na disku počítače bez ohledu na instalovanou verzi Windows. Plná verze - Chip 03/2020.

Program XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 zobrazí všechna hesla k Wi-Fi sítím, která jste si dříve ve vašem počítači uložili. Plná verze - Chip 03/2020.

DoYourData Uninstaller Pro 5 umí hromadně odinstalovávat nepotřebné programy a také po nich důkladně uklidí všechna data, která na disku zanechají. Plná verze - Chip 03/2020.

Ashampoo Soundstage 2020 je efektový procesor a ekvalizer, který dokáže měnit prostorový zvuk ve sluchátkách nebo reproduktorech připojených k počítači. Plná verze - Chip 03/2020.

Bezplatně použitelná bezpečnostní sada řešení Avira Free Security Suite ochrání váš počítač i smartphone nejen při surfování na internetu. Free verze - Chip 03/2020.

Microsoft připravil zcela novou verzi svého internetového prohlížeče Edge, který je nyní postavený na jádru Chromium – stejně jako Chrome od Googlu. Free verze - Chip 03/2020.

Program Audials One nabízí vše potřebné pro vyhledávání, poslech a stahování hudby z internetových rádií. Zvládne i vyhledávání a přehrávání multimediálního obsahu z oblíbeného serveru YouTube a z dalších internetových služeb. Plná verze - Chip 03/2020.

Program Sandboxie izoluje testované aplikace a internetový prohlížeč ve speciálně uzavřeném a zabezpečeném prostředí, odkud nemůže dojít k žádné změně ani napadení počítače. Plná verze - Chip 03/2020.

DaVinci Resolve je komplexní videoeditor, který přináší vyspělou editaci videa, nevídanou korekci barev, vizuální efekty a zpracování zvuku. To vše až do rozlišení UHD 4K. Free verze - Chip 03/2020.

Win10PrivacyFix sleduje shromažďování osobních údajů uživatelů Windows 10 společností Microsoft a blokuje síťové služby, které tyto informace posílají na servery výrobce operačního systému. Plná verze - Chip 03/2020.

WashAndGo je osvědčený nástroj pro očistu počítače od důvěrných dat vznikajících při surfování i další práci s počítačem a také pro odstranění chyb a nestability systému. Obsahuje i modul pro zaručeně neobnovitelné mazání dat. Plná verze - Chip 03/2020.

<< <   1   > >>

Samsung Galaxy S21 Ultra 5G nevykázal v naší testovací laboratoři prakticky žádné slabé stránky. Obzvláště nás potěšil vynikajícím displejem,…

Samsung dnes na veletrhu CES odhalil novou generaci špičkové řady smartphonů Galaxy S21. Inovovaný design se spojuje s nejnovějším 5nm…

Designová krabička LaCie v sobě spojuje funkce externího disku, dokovací stanice a napájecího adaptéru. Nabízí 2 TB rychlého úložného prostoru…