Menu

Plné verze

Program XenArmor WiFi Password Recovery Pro 2020 zobrazí všechna hesla k Wi-Fi sítím, která jste si dříve ve vašem počítači uložili. Plná verze - Chip 03/2020.

DoYourData Uninstaller Pro 5 umí hromadně odinstalovávat nepotřebné programy a také po nich důkladně uklidí všechna data, která na disku zanechají. Plná verze - Chip 03/2020.

Ashampoo Soundstage 2020 je efektový procesor a ekvalizer, který dokáže měnit prostorový zvuk ve sluchátkách nebo reproduktorech připojených k počítači. Plná verze - Chip 03/2020.

Microsoft připravil zcela novou verzi svého internetového prohlížeče Edge, který je nyní postavený na jádru Chromium – stejně jako Chrome od Googlu. Free verze - Chip 03/2020.

Program Audials One nabízí vše potřebné pro vyhledávání, poslech a stahování hudby z internetových rádií. Zvládne i vyhledávání a přehrávání multimediálního obsahu z oblíbeného serveru YouTube a z dalších internetových služeb. Plná verze - Chip 03/2020.

Program Sandboxie izoluje testované aplikace a internetový prohlížeč ve speciálně uzavřeném a zabezpečeném prostředí, odkud nemůže dojít k žádné změně ani napadení počítače. Plná verze - Chip 03/2020.

DaVinci Resolve je komplexní videoeditor, který přináší vyspělou editaci videa, nevídanou korekci barev, vizuální efekty a zpracování zvuku. To vše až do rozlišení UHD 4K. Free verze - Chip 03/2020.

<< <   1   > >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení