Menu

Plné verze

S bezpečnostním programem IObit Malware Fighter s bezpečnostním jádrem Bitdefender bude váš počítač dokonale chráněný před spywarem, červy, trojskými koňmi a dalšími škodlivinami.  Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Aplikace RecMaster nabízí velmi pokročilé funkce pro pořizování videozáznamů z pracovní plochy počítače i z webkamery, včetně sledování kurzoru a úprav záznamů. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Ashampoo Home Design je program na navrhování celých staveb a interiérů, se kterým si snadno vytvoříte realistický 3D model vašeho bydlení i jeho okolí. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Program GClean pročistí internetové prohlížeče Chrome, Edge, Firefox, Opera a Safaria a zamezí zejména Googlu sběru dat o vašem on-line chování. Odstraňování stop lze nastavit i automaticky. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

S Audials One 2022 SE si můžete do počítače stáhnout neomezené množství hudby ze služeb Spotify, SoundCloud či YouTube i desítek tisíc internetových rádií. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

S aplikací Secure-PDF můžete svoje PDF dokumenty ochránit před otevřením i neoprávněnou změnou pomocí šifrování a příslušného hesla. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

PDF Imager je snadno použitelný software, který rychle a snadno převede dokumenty PDF na obrazové soubory nebo naopak. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Praktické fotonástroje by neměly chybět ve výbavě žádného nadšence, kterému nestačí automatické úpravy snímků v mobilu. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Převody různých formátů videa a jejich přizpůsobení pro přehrávání v mobilech, tabletech nebo TV nemusí být žádná věda – stačí mít po ruce HD Video Converter Deluxe. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Ashampoo WinOptimizer pomáhá s vyčištěním počítače od zbytečností, optimalizací nastavení systému Windows a také odstranění stop po práci s počítačem. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 

Kromě přehrávání všech běžných formátů videa a zvuku obsahuje 5KPlayer i další užitečné funkce, například na streamování nebo stahování z internetu. Plná verze - Chip 03/2022.

 
 
 
 
<< <   1   > >>

Huawei Watch Fit 2 spojují klasickou sportovní výbavu fitness hodinek s GPS, snímačem tepu a okysličení krve s řadou funkcí známých z…

Bluetooth reproduktory mají různé tvary, funkce a velikost. Toshiba TY-ASC51 patří s výškou 50 cm a hmotností okolo šesti kilogramů k těm…

Spolu s větší 46mm verzí Titan uvádí Huawei na trh i menší 43mm variantu, vyrobenou ne z titanu, ale z vysoce kvalitního keramického materiálu.…
Komerční sdělení