Menu
CHIP Speedtest

04/2016

Letošní výstava Mobile World Congress nebyla jen o smartphonech. K vidění byla i zajímavá nositelná elektronika i všudypřítomná virtuální realita. 

AOMEI Backupper Professional umí zálohovat nejen konkrétní soubory či složky, ale také kompletní obsah disků a diskových oddílů. Plná verze - Chip 04/2016.

Připojit se k veřejné Wi-Fi síti u nás nebo v zahraničí je celkem snadné, ale ne vždy bezpečné. 

Kvantový počítač by měl být schopen řadu operací zvládnout mnohonásobně rychleji než klasický. Je ale D-Wave skutečně kvantovým počítačem?

Blíží se den zúčtování, kdy živnostníci a podnikatelé podávají přiznání k dani z příjmů

Soukromé surfování v práci obecně toleruje většina firem. Víte ale, že za to můžete dostat i výpověď?

Program HyperCam slouží k pořizování ozvučeného videozáznamu z pracovní plochy Windows i oken jednotlivých aplikací v různých formátech. Plná verze - Chip 04/2016.

Nastavení síťového připojení zásadně ovlivňuje rychlost a stabilitu přenosu dat po internetu i domácí síti. Optimalizujte tyto parametry pomocí specializovaného nástroje od Ashampoo. Plná verze - Chip 04/2016.

V posledních letech se začínají formovat hnutí, která se snaží „hackovat“ naše těla a vytvořit novou verzi, Člověka 2.0.

Snad každý člověk se během života ocitne v situaci, kdy potřebuje získat dodatečné finance

Uvažujete o LED žárovkách? Náš test ukázal, že moderní LED žárovky jsou tou nejlepší volbou z hlediska kvality, ceny i životnosti.

Nejste schopni si zapamatovat hesla? Otestovali jsme nástroje na jejich ukládání a víme, který je nejlepší. 

Test multifunkcí jsme se rozhodli udělat jinak. Postavili jsme proti sobě stroje různých technologií a cen. 

Jednou z klíčových vlastností u prohlížeče Firefox jsou doplňky. Jak je ovlivní technologie WebExtensions?

Password Boss se postará o všechny vaše přihlašovací údaje, hesla, čísla kreditních karet a další citlivá data, která si potřebujete někam uložit. Plná verze - Chip 04/2016.

<< <   1 2 3   >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení