Menu

04/2016

Letošní výstava Mobile World Congress nebyla jen o smartphonech. K vidění byla i zajímavá nositelná elektronika i všudypřítomná virtuální realita. 

AOMEI Backupper Professional umí zálohovat nejen konkrétní soubory či složky, ale také kompletní obsah disků a diskových oddílů. Plná verze - Chip 04/2016.

Připojit se k veřejné Wi-Fi síti u nás nebo v zahraničí je celkem snadné, ale ne vždy bezpečné. 

Kvantový počítač by měl být schopen řadu operací zvládnout mnohonásobně rychleji než klasický. Je ale D-Wave skutečně kvantovým počítačem?

Blíží se den zúčtování, kdy živnostníci a podnikatelé podávají přiznání k dani z příjmů

Soukromé surfování v práci obecně toleruje většina firem. Víte ale, že za to můžete dostat i výpověď?

Program HyperCam slouží k pořizování ozvučeného videozáznamu z pracovní plochy Windows i oken jednotlivých aplikací v různých formátech. Plná verze - Chip 04/2016.

Nastavení síťového připojení zásadně ovlivňuje rychlost a stabilitu přenosu dat po internetu i domácí síti. Optimalizujte tyto parametry pomocí specializovaného nástroje od Ashampoo. Plná verze - Chip 04/2016.

V posledních letech se začínají formovat hnutí, která se snaží „hackovat“ naše těla a vytvořit novou verzi, Člověka 2.0.

Snad každý člověk se během života ocitne v situaci, kdy potřebuje získat dodatečné finance

Uvažujete o LED žárovkách? Náš test ukázal, že moderní LED žárovky jsou tou nejlepší volbou z hlediska kvality, ceny i životnosti.

Nejste schopni si zapamatovat hesla? Otestovali jsme nástroje na jejich ukládání a víme, který je nejlepší. 

Test multifunkcí jsme se rozhodli udělat jinak. Postavili jsme proti sobě stroje různých technologií a cen. 

Jednou z klíčových vlastností u prohlížeče Firefox jsou doplňky. Jak je ovlivní technologie WebExtensions?

Password Boss se postará o všechny vaše přihlašovací údaje, hesla, čísla kreditních karet a další citlivá data, která si potřebujete někam uložit. Plná verze - Chip 04/2016.

<< <   1 2 3   >>

Cat S62 Pro není telefon pro běžné každodenní používání. To se dá poznat už z loga „CAT“, které se obvykle nachází pouze na bagrech a jiných…

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…




Komerční sdělení