Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Revo Uninstaller Pro 3 odstraní opravdu všechny součásti po instalaci různých programů a vrátí nastavení Windows do původního stavu. Plná verze - Chip 04/2019.

Program AweClone vytváří identické kopie celých disků či diskových oddílů, včetně instalace operačního systému a všech uživatelských dat i nastavení. Plná verze - Chip 04/2019.

Aplikace Reg Organizer umí nejen vyčistit registr Windows a disk počítače od zbytečností, ale i upravit dlouhou řadu standardně nedostupných nastavení. Plná verze - Chip 04/2019.

Program iCare Data Recovery Pro 8 slouží k obnově dat, o která jste přišli vlastní nepozorností, nebo třeba vinou virového útoku či selhání softwaru. Plná verze - Chip 04/2019.

File Organizer 2019 vám pomůže s pravidelným úklidem pevného disku počítače automatickým tříděním souborů do složek dle jejich vlastností. Plná verze - Chip 04/2019.

Věděli jste, že po Karlově mostě jezdily tramvaje nebo byly přepravovány železniční vagony? Pomocí multimediálního průvodce Karlův most se můžete podrobně seznámit s  nejznámějším mostem, bez jehož siluety si pohled na pražské panorama nedovedeme ani představit. Plná verze - Chip 04/2019.

Thunderbird je kvalitní poštovní klient, který dokáže spojit více e-mailových schránek do jednoho místa a umožní zprávy prohlížet i bez internetového připojení. Open-source - Chip 04/2019.

Program LibreOffice je kvalitní bezplatný balík kancelářských aplikací s přehledným a snadno ovladatelným rozhraním, který bez kompromisů nabízí praktické nástroje umožňující pracovat nejen efektivně, ale i velmi kreativně. Open-source - Chip 04/2019.

Program Abelssoft Find My Files je praktický nástroj pro vyhledávání všech typů souborů uložených v počítači a svůj účel plní efektivně a bleskurychle. Plná verze - Chip 04/2019.

Existuje celá rodina nebezpečného softwaru, se kterou si běžné antiviry neporadí. Právě na trojany, rootkity a spyware se zaměřuje program UnHackMe. Specialitou je pak síťový skener, který zabraňuje spouštění Java skriptů pro těžbu kryptoměn spouštěných na nebezpečných internetových stránkách pomocí nezabezpečených browserů. Plná verze - Chip 04/2019.

<< <   1   > >>

Rychlý telefon s velkým úložištěm, prostorným displejem, vysouvací kamerou a velmi dobrým fotoaparátem za vynikající cenu. Jen služby od Googlu…

Při nákupu nového mobilu je důležitým hlediskem délka výdrže na akumulátor. Ne každý současný model smartphonu lze bezproblémově používat po…

Bezdrátová sluchátka jsou zajímavá hned v několika ohledech. Z hlediska stylu použití jde o model s vlastním zvukovým procesorem, který se po…

Komerční sdělení