Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Advanced SystemCare kombinuje funkce spolehlivého antiviru a nástrojů na vyčištění počítače od zbytečností a vyladění jeho výkonu. Česky a dokonce i pro Windows 7 a XP. Plná verze - Chip 04/2021.

S funkcemi programu Todo PCTrans lze mezi různými počítači nebo různými verzemi Windows pohodlně přenést instalované aplikace i uživatelská data. Pracuje i s Windows XP. Plná verze - Chip 04/2021.

Privacy Suite přináší robustní nástroje pro zabezpečenou správu hesel až pro pět zařízení a šifrované datové trezory pro počítač, flashdisk, na síti i v cloudu. Plná verze - Chip 04/2021.

S pomocí Audials One 2021 Edition si můžete stáhnout neomezené množství hudby ze služeb Spotify, Deezer či YouTube i tisíců internetových rádií. Plná verze - Chip 04/2021.

Vivaldi je multiplatformní internetový prohlížeč, který svým uživatelům nabízí skutečně široké možnosti individuálního přizpůsobení a umožňuje synchronizaci na všech používaných zařízeních. Free verze - Chip 04/2021.

Krajinou se prohnala série zemětřesení a celé město je v ruinách. Během evakuace zničeného města se ztratily děti. Pomůžete je najít? Detektivní hra s filmovými sekvenci a kompletně v češtině. Neobsahuje násilí - vhodné i pro děti. Plná verze - Chip 04/2021.

Aplikace HackCheck automaticky kontroluje všechny vaše on-line uživatelské účty k poštovním službám a včas vás informuje před hrozbou jejich zneužití. Plná verze - Chip 04/2021.

Microsoft Power Automate Desktop je mocná sada nástrojů na automatizaci běžných pracovních úloh a tvorbu rozsáhlých automatizovaných postupů. Plná verze - Chip 04/2021.

<< <   1   > >>

Společnost realme uvedla na trh další zajímavou novinku v podobě modelu 8 Pro. Jedná se o hodně dravou štiku, která bude lovit konkurenci…

Externí SSD nabízí vysokou kapacitu za dostupnou cenu. Jen některé jsou ale dostatečně rychlé. Testovací laboratoř Chipu vyzkoušela desítky…

Příjemně kompaktní OLED televizor s perfektním obrazem i zvukem potěší hlavně majitele menších obývacích pokojů, kteří to s kvalitou televizoru…