Menu

Plné verze

Privacy Suite přináší robustní nástroje pro zabezpečenou správu hesel až pro pět zařízení a šifrované datové trezory pro počítač, flashdisk, na síti i v cloudu. Plná verze - Chip 04/2021.

Krajinou se prohnala série zemětřesení a celé město je v ruinách. Během evakuace zničeného města se ztratily děti. Pomůžete je najít? Detektivní hra s filmovými sekvenci a kompletně v češtině. Neobsahuje násilí - vhodné i pro děti. Plná verze - Chip 04/2021.

Aplikace HackCheck automaticky kontroluje všechny vaše on-line uživatelské účty k poštovním službám a včas vás informuje před hrozbou jejich zneužití. Plná verze - Chip 04/2021.

Microsoft Power Automate Desktop je mocná sada nástrojů na automatizaci běžných pracovních úloh a tvorbu rozsáhlých automatizovaných postupů. Plná verze - Chip 04/2021.

<< <   1   > >>

I za cenu pod 10 000 Kč lze sehnat špičkový notebook s prvotřídní klávesnicí, perfektním šasi a bohatou portovou výbavou, ovšem musí se jednat…

Nová generace NVMe SSD disků Western Digital přináší podporu rychlejší sběrnice PCIe 4.0 a lepší energetickou účinnost.

Nový přírůstek populárních a úspěšných sportovních hodinek přichází na trh po roce a půl od uvedení modelu GT2 Pro. Vzhledově ale vycházejí…
Komerční sdělení