Menu

04/2022

Prohlížeče se musí denně osvědčovat v boji proti útočníkům a datovým špionům. Chip otestoval sedm browserů z hlediska bezpečnosti a ochrany dat.

Žádná jiná oblast chytré domácnosti nenabízí tolik možností jako osvětlení. Ukážeme vám z čeho vybírat.

Tam, kde klasické počítače narážejí na své limity, slibují kvantové počítače rychlejší řešení složitých výpočetních problémů.

Slovenští operátoři mobilních sítí v testu 

MacBooky Pro s čipem M1 nabízí špičkový výkon, dlouhou výdrž na baterii a tak tichý chod, jaký se od ultrabooků očekává.

Digitální podnikání ve virtuálních světech

To nejlepší z obsahu Chip DVD a On-line DVD 04/2022.

Pomůžeme vám vyřešit nejčastější komplikace při používání operačního systému Windows a poradíme vám také, co dělat, když narazíte na problémy s upgradem na Windows 11.

Letošní rok slibuje mnoho zajímavých a atraktivních zařízení a technologií. Máme pro vás jejich přehled.

Bezpečnější, lepší a pohodlnější než jakékoli heslo: alternativy ke klasickému přihlašování zabraňují problémům s přihlašováním.

Evropa se rozhodla konkurovat internetovým satelitům Elona Muska. Do poloviny desetiletí jich chce vyslat 400.

Podívali jsme se na schopnosti současných fotosmartphonů a poradíme vám nejlepší modely různých cenových kategorií.

Neexistuje disk, jehož kapacitu nelze časem vyčerpat. Ale se správnými postupy a nástroji můžete potřebné místo znovu uvolnit

Bucoucnost kinozábavy

Pomocí praktického nástroje Syncthing lze pohodlně a automaticky v reálném čase synchronizovat soubory napříč všemi vašimi zařízeními. 

<< <   1   > >>

Po roce uvádí Realme na trh novou “číselnou” řadu smartphonů s označením Realme 9. V jejím rámci budou k dostání dva modely, které…

V nejvyšší řadě smartphonů Samsung Galaxy jsou tři modely. Nejmenším z nich je Galaxy S22 s kompaktními rozměry, ovšem displej, výkon a funkce…

Xiaomi 12 patří mezi nejlepší smartphony na trhu a během testu nás zaujal výkonem, kvalitním displejem, fotoaparátem a skvělými reproduktory. V…
Komerční sdělení