Menu

Plné verze

Program iTop Data Recovery 3.0 Pro pomůže se záchranou souborů, nechtěně smazaných z pevných disků paměťových karet i dalších úložných médií. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 

AOMEI MBackupper Professional je přehledný nástroj na zálohování důležitého obsahu iPhonů, který navíc obsahuje i řadu dalších užitečných funkcí. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 
 

Aplikace SwifDoo PDF je použitelná jako prohlížeč a především jako editor obsahu PDF dokumentů a nástroj na jejich úpravy a převody do jiných formátů. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 

Hra s časem vás zavede do minulosti, kde musíte řešit zapeklité problémy a pomoci příteli, který se ztratil v bludišti času. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 

AceThinker Video Editor Pro je kvalitní videoeditor s nezbytnými funkcemi na úpravu záběrů a vytvoření vlastního filmu nebo videoprezentace z fotek. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 

Která data a programy lze bez rizika smazat a která jsou pro bezproblémový chod systému klíčová? Údržbářská sada Cleaning Suite vám rozhodování zjednoduší. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 

CryptBox vytváří šifrované datové trezory, které vypadají a chovají se jako běžné disky. Ale pouze pokud k nim máte příslušné přístupové údaje. Plná verze - Chip 04/2022.

 

Chrome OS Flex přináší to nejlepší z operačního systému Chrome OS v chromeboocích a cloudového operačního systému CloudReady, který Google převzal pod svůj vývoj. Free verze - Chip 04/2022.

 
 

Vivaldi je multiplatformní internetový prohlížeč, který svým uživatelům nabízí skutečně široké možnosti individuálního přizpůsobení a umožňuje synchronizaci na všech používaných zařízeních. Plná verze - Chip 04/2022.

 
 
 
 
<< <   1   > >>

Huawei Watch Fit 2 spojují klasickou sportovní výbavu fitness hodinek s GPS, snímačem tepu a okysličení krve s řadou funkcí známých z…

Bluetooth reproduktory mají různé tvary, funkce a velikost. Toshiba TY-ASC51 patří s výškou 50 cm a hmotností okolo šesti kilogramů k těm…

Spolu s větší 46mm verzí Titan uvádí Huawei na trh i menší 43mm variantu, vyrobenou ne z titanu, ale z vysoce kvalitního keramického materiálu.…
Komerční sdělení