Menu

Plné verze

Aiseesoft Video Enhancer dokáže opravit běžné nedostatky videozáběrů jako špatná expozice, roztřesení, šum, nízké rozlišení nebo špatnou orientaci. Plná verze - Chip 04/2023.

Program iTop Data Recovery Pro pomůže se záchranou souborů, nechtěně smazaných z pevných disků paměťových karet i dalších úložných médií. Plná verze - Chip 04/2023.

Geekersoft PDF Editor Pro 3 umí pracovat s textovou i grafickou složkou dokumentů uložených ve formátu PDF a převádět je do jiných formátů.  Plná verze - Chip 04/2023.

V programu AutoMouse můžete nastavit automatické aktivity vaší myši – například opakované klikání nebo přehrávání zaznamenané akce ve smyčce. Plná verze - Chip 04/2023.

Kodi je extrémně univerzální mediacentrum s obrovskou nabídkou funkcí pro správu a přehrávání multimédií, dostupné pro všechny běžné platformy. Free verze - Chip 04/2023.

Program COLOR projects obsahuje rozsáhlou nabídku efektů a filtrů na úpravy digitálních fotografií s detailními předvolbami nastavení. Plná verze - Chip 04/2023.

Recordify je jednoduchý program na záznam hudby ze streamovaných zdrojů a ze zvukové karty počítače. Plná verze - Chip 04/2023.

Obezřetnosti není nikdy nazbyt a tak jistě stojí za úvahu i šifrování citlivých souborů v počítači nebo na USB flash disku. Kryptel dokáže snadno zašifrovat soubory i celé diskové oddíly. Plná verze - Chip 04/2023.

Užijte si zábavnou hru, ve které střílejte barevné drahokamy. Shodnými barvami vyčistěte hrací plochu, abyste mohli pokračovat k vyšší obtížnosti. Plná verze - Chip 04/2023.

<< <   1   > >>

Pohodlná a přesná klávesnice je základem efektivní práce. Kvalitní klávesnice a myš dokáží urychlit psaní, minimalizovat únavu uživatele a…

Do naší testovací laboratoře dorazil první kit pamětí DDR5 s 8 000MHz taktovací frekvencí. Výkonný hardware a tuningový vzhled doprovází i…

Instinct 2X Solar vše podřídil odolnosti, dlouhé výdrži a přesnosti. Oproti svým předchůdcům (Instinct nebo Instinct 2) má model 2X větší…
Komerční sdělení