Menu
CHIP Speedtest

05/2018

Start-up What3words vymyslel systém pro určení jakéhokoli místa na světě pomocí tří slov. Pracuje s přesností tři metry. 

Pokusíme se udělat trochu pořádku v chaosu se záplatami pro hardwarové mezery v procesorech. 

Nedosáhne vám signál Wi-Fi kam potřebujete? Je připojení k bezdrátové síti nestabilní a pomalé? 

Chcete ve všech svých zařízeních přehrávat filmy, poslouchat hudbu nebo si prohlížet fotky? 

Stačí jen pár kliknutí myší, abyste zašifrovali obsah vašeho počítače, mobilních zařízení i cloudových úložišť

Vedle Googlu existuje i řada jiných vyhledávacích služeb, které nabízejí kvalitní výsledky

Bez úpravy nastavení a doinstalovaných aplikací by nebyly smartphony ani zdaleka tak užitečné, jako jsme zvyklí

Pro příchod IoT je technologicky vše přiipraveno, ale existují jisté problémy

Otestovali jsme 11 miniaturních počítačů všech cenových kategorií 

Čeká nás zajímavý rok: přijdou nové procesory, prostorné SSD a nové typy úložišť slibující revoluci v oblasti PC.

Nákupem notebooku nebo telefonu z druhé ruky můžete ušetřit hodně peněz, jen je potřeba si dobře vybrat.

Pomocí aplikace s AI mohou nyní i úplní laici měnit tváře ve videích.

Technologie blockchain by se mohla stát důmyslným kontrolním nástrojem pro stát a ekonomiku.

Jak uchopit inteligenci strojů?

V programu WebAnimator Go můžete vytvářet animované bannery pro vaše webové stránky, aniž byste museli pracovat se složitými grafickými programy. Plná verze - Chip 05/2018.

Jednoúčelový program pro obnovu smazaných souborů je svým snadným ovládáním vhodný zejména začátečníkům. Plná verze - Chip 05/2018.

Zálohování vybraných souborů a složek nebo celého disku? Ano a nyní dokonce s plnou podporou internetových úložišť Google Drive, OneDrive a Dropbox. Plná verze - Chip 05/2018.

Photo Commander 15 uspořádá, popíše, upraví a odprezentuje i rozsáhlou sbírku vašich digitálních fotografií – to vše rychle a v přehledném prostředí. Plná verze - Chip 05/2018.

PC Fresh obsahuje řadu nástrojů na optimalizaci výkonu počítače a jeho vyčištění od zbytečností. Díky přehlednému prostředí pomůže i začátečníkům. Plná verze - Chip 05/2018.

HitFilm je videoeditor s integrovanou tvorbou speciálních vizuálních efektů a 3D. Verze Express je odvozena od verze, kterou používají profesionálové ve filmových studiích. Free verze - Chip 05/2018.

Aplikace HackCheck automaticky kontroluje všechny vaše on-line uživatelské účty k poštovním službám a bude vás včas informovat před hrozbou jejich zneužití. Plná verze - Chip 05/2018.

Populární hra Fortnite byla nejprve vypuštěna pro hraní zdarma a nyní dokonce rozšířena o hraní na mobilech. Nechcete to zkusit a bojovat o přežítí? Free verze - Chip 05/2018.

Program Driver Booster je praktický nástroj, který kontroluje a automaticky aktualizuje ovladače hardwaru v počítači i potřebných herních komponent. Půlroční verze - Chip 05/2018.

Comodo Internet Security je vhodný pro začátečníky i pokročilé, kteří chtějí mít komplexně zabezpečený počítač. Znalejší uživatelé ocení řadu aplikací a funkcí. Například bezpečné spouštění programů v SandBoxu, blokování přístupu daných aplikací na internet, pokročilá karanténa, vytvoření záchranného disku nebo správce úloh, který kontroluje důvěryhodnost běžících procesů. Freeware verze - Chip 05/2018.

Comodo Rescue Disk je záchranný nástroj pro léčení virů a rootkitů bez účasti spuštěných Windows, kdy už konvenční metody odstranění viru nestačí. Freeware verze - Chip 05/2018.

Program Apple Music Converter umí hudební skladby z knihovny iTunes zkonvertovat do běžně používaných formátů pro přehrávání v jakýchkoli zařízeních. Plná verze - Chip 05/2018.

<< <   1   > >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení