Menu

05/2019

Pečlivě jsme otestovali 15 smartphonů s cenou do 7 000 Kč a ukážeme vám, co od nich můžete čekat.

Stále vysáváte ručně? Už nemusíte. Robotické vysavače pracují spolehlivě, pohodlně a nejsou drahé.

Digitální platební metody dobývají náš každodenní život.

Ochrana proti malwaru je důležitým aspektem v zabezpečení operačního systému. Otestovali jsme 18 antivirových skenerů pro Windows.

Sociální sítě lidi mění, ale ne nutně k jejich prospěchu.

Dobrý objektiv je často dražší než samotné tělo fotoaparátu. Vysvětlíme si, na co byste při jeho nákupu měli dát pozor a které objektivy stojí za to koupit.

Spamový filtr už vám proti současným metodám kybernetických útoků nepomůže. Pro svoji ochranu toho musíte udělat co nejvíce vy sami.

8K, umělá inteligence, fantastický design. Přinášíme pohled na ty nejzajímavější trendy v oblasti TV.

Open banking by měl podpořit inovace, ale zároveň s sebou přináší nová rizika.

Smazáno, zformátováno, zničený disk? Ortel nad daty nemusí být definitivní a ještě se mohou z digitální Valhally vrátit mezi živé 

Přechod na nový standard 802.11ax slibuje podstatné zvýšení přenosové rychlosti Wi-Fi a paralelní komunikaci s koncovými zařízeními. 

Když si ale dáte trochu práce, můžete služby Googlu používat, aniž by vás sledoval při každém kliknutí myší.

<< <   1   > >>

Xiaomi 11T Pro si v testu vedl téměř ve všech ohledech výborně. Skvěle vybavený smartphone vyšší střední třídy nabízí špičkový výkon,…

Smartphony už většinou nabízejí dostatečnou kvalitu snímků a pohotovost, takže z trhu prakticky vytlačily digitální kompaktní fotoaparáty. Co…

Realme uvádí trh atraktivní telefon vyšší střední třídy v rychlým nabíjením, 120Hz AMOLED displejem a novým Snapdragonem 778 5G.