Menu

Plné verze

Webcam Blocker je nástroj na spolehlivé zablokování webkamery i mikrofonu počítače, aby je nebylo možné zmanipulovat škodlivým softwarem nebo cizí aktivitou. Plná verze - Chip 05/2019.

 LICENCE ZDARMA  Zaregistrujte si až tři roční licence Windscribe VPN. Jde o šifrovanou službu, která zabezpečí internetovou komunikaci a ochrání vaše data a soukroumí i ve veřejných Wi-Fi sítích.

Aplikace SHARPEN projects slouží k preciznímu doostření snímků, které trpí obrazovým šumem či jinými vadami s vlivem na jejich ostrost. Plná verze - Chip 05/2019.

S pomocí programu LiteManager se můžete po místní síti i přes internet připojit ke vzdálenému počítači a na dálku jej ovládat – třeba i ze smartphonu. Plná verze - Chip 05/2019.

Ikony složek v počítači mají nevyužitý potenciál, protože vizuálně povedené ikony mohou výrazně přispět k rychlé orientaci v datech a samozřejmě zpříjemnit pobyt u počítače. Plná verze - Chip 05/2019.

Trojan Killer je jednoduchý nástroj na vyhledání a likvidaci škodlivého softwaru na disku počítače, který může spolupracovat se všemi běžnými antiviry. Půlroční verze - Chip 05/2019.

Windows Store už dávno není vyprahlou pustinou, která akorát zabírá místo na disku, ale legitimním zdrojem aplikací. Výběr grafických programů  - Chip 05/2019.

Program AutoClose je šikovný nástroj, který v zadaném čase ukončí vybrané spuštěné programy a běžící procesy a podle potřeby i odhlásí uživatele, vypne, uspí nebo restartuje počítač. Plná verze - Chip 05/2019.

MEGA Cloud je internetové úložiště, která nabízí uživatelům velkorysých 50 GB prostoru úplně zdarma. Free verze - Chip 05/2019.

Bezplatně použitelný antivir Avira Free Antivirus se opakovaně umisťuje na předních příčkách profesionálních testů antivirových programů. Freeware verze - Chip 05/2019.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…