Menu

Plné verze

Kaspersky Internet Security for Android slouží ke kompletnímu zabezpečení smartphonu před malwarem, phishingem i škodlivými webovými stránkami. Plná verze - Chip 05/2020.

Luminar 3 kombinuje funkce na správu galerií fotek i jejich kreativní úpravy, které často probíhají s podporou umělé inteligence. Plná verze - Chip 05/2020.

Paragon Hard Disk Manager spolehlivě zvládne nerůznější úpravy disků a oddílů, přenášení a mazání dat i zálohy konkrétních souborů nebo celého počítače.  Plná verze - Chip 05/2020.

S programem Ashampoo Snap lze nejen snímat obsah pracovní plochy nebo oken aplikací, ale také pořizovat video z pracovní plochy a oken programů. Plná verze - Chip 05/2020.

ESET Internet Security je výkonný antivir doplněný dalšími bezpečnostními funkcemi, které chrání uživatele při pohybu a nakupování na internetu. 3měsíční verze - Chip 05/2020.

Steganos Password Manager 20 je spolehlivý správce uživatelských jmen a hesel, stejně jako dalších citlivých údajů, uložených do šifrované databáze. Plná verze - Chip 05/2020.

Program Social Media Blocker umožňuje na počítači snadno zablokovat internetové připojení k sociálním sítím Facebook, YouTube, Instagram, WhatsApp a dalším. Plná verze - Chip 05/2020.

Řím nevznikl přes noc. Vybudovat mocnou a prosperující říši trvalo roky. Sami si vyzkoušejte, jak těžké to bylo s omezeným rozpočtem a možnostmi. Ve strategické hře Antický Řím musíte postupně vybudovat celé funkční město a celé impérium. Plná verze - Chip 05/2020.

CryptBox vytváří šifrované datové trezory, které vypadají a chovají se jako běžné disky. Ale pouze pokud k nim máte příslušné přístupové údaje. Plná verze - Chip 05/2020.

80 e-knih zdarma ze zlatého fondu české a světové literatury, které vám přinášíme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. Free verze - Chip 05/2020.

Kontrola provozu počítačů na dálku přes internet má velký význam. Můžete včas odhalit bezpečnostní rizika nebo třeba hrozící ztrátu dat. Plná verze - Chip 05/2020.

Riffstation je šikovný nástroj na automatické rozpoznávání akordů z audio souborů, izolaci jednotlivých nástrojů a procvičování skladeb a rifů. Plná verze - Chip 05/2020.

Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí. Pomocí systému Norton Family můžete naučit své děti bezpečný pohyb a návyky při používání internetu. Získejte aplikaci Norton Family zdarma na 6 měsíců. Ta obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí on-line a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit. 6měsíční verze - Chip 05/2020.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…