Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

Kaspersky Internet Security for Android slouží ke kompletnímu zabezpečení smartphonu před malwarem, phishingem i škodlivými webovými stránkami. Plná verze - Chip 05/2020.

Luminar 3 kombinuje funkce na správu galerií fotek i jejich kreativní úpravy, které často probíhají s podporou umělé inteligence. Plná verze - Chip 05/2020.

Paragon Hard Disk Manager spolehlivě zvládne nerůznější úpravy disků a oddílů, přenášení a mazání dat i zálohy konkrétních souborů nebo celého počítače.  Plná verze - Chip 05/2020.

S programem Ashampoo Snap lze nejen snímat obsah pracovní plochy nebo oken aplikací, ale také pořizovat video z pracovní plochy a oken programů. Plná verze - Chip 05/2020.

ESET Internet Security je výkonný antivir doplněný dalšími bezpečnostními funkcemi, které chrání uživatele při pohybu a nakupování na internetu. 3měsíční verze - Chip 05/2020.

Steganos Password Manager 20 je spolehlivý správce uživatelských jmen a hesel, stejně jako dalších citlivých údajů, uložených do šifrované databáze. Plná verze - Chip 05/2020.

Program Social Media Blocker umožňuje na počítači snadno zablokovat internetové připojení k sociálním sítím Facebook, YouTube, Instagram, WhatsApp a dalším. Plná verze - Chip 05/2020.

Řím nevznikl přes noc. Vybudovat mocnou a prosperující říši trvalo roky. Sami si vyzkoušejte, jak těžké to bylo s omezeným rozpočtem a možnostmi. Ve strategické hře Antický Řím musíte postupně vybudovat celé funkční město a celé impérium. Plná verze - Chip 05/2020.

CryptBox vytváří šifrované datové trezory, které vypadají a chovají se jako běžné disky. Ale pouze pokud k nim máte příslušné přístupové údaje. Plná verze - Chip 05/2020.

80 e-knih zdarma ze zlatého fondu české a světové literatury, které vám přinášíme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. Free verze - Chip 05/2020.

Kontrola provozu počítačů na dálku přes internet má velký význam. Můžete včas odhalit bezpečnostní rizika nebo třeba hrozící ztrátu dat. Plná verze - Chip 05/2020.

Riffstation je šikovný nástroj na automatické rozpoznávání akordů z audio souborů, izolaci jednotlivých nástrojů a procvičování skladeb a rifů. Plná verze - Chip 05/2020.

Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí. Pomocí systému Norton Family můžete naučit své děti bezpečný pohyb a návyky při používání internetu. Získejte aplikaci Norton Family zdarma na 6 měsíců. Ta obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí on-line a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit. 6měsíční verze - Chip 05/2020.

<< <   1   > >>

Samsung dnes na veletrhu CES odhalil novou generaci špičkové řady smartphonů Galaxy S21. Inovovaný design se spojuje s nejnovějším 5nm…

Úkolem záložního zdroje CyberPower VP1000ELCD je nejen překlenout krátkodobé výpadky napájení z elektrické sítě, ale také ochránit připojená…

Autokamery, také označované jako dashcam, se už staly poměrně rozšířenou výbavu vozů na českých silnicích. TrueCam M5 se rychle spouští, nabízí…