Menu

Plné verze

Kaspersky Internet Security for Android slouží ke kompletnímu zabezpečení smartphonu před malwarem, phishingem i škodlivými webovými stránkami. Plná verze - Chip 05/2020.

Luminar 3 kombinuje funkce na správu galerií fotek i jejich kreativní úpravy, které často probíhají s podporou umělé inteligence. Plná verze - Chip 05/2020.

Paragon Hard Disk Manager spolehlivě zvládne nerůznější úpravy disků a oddílů, přenášení a mazání dat i zálohy konkrétních souborů nebo celého počítače.  Plná verze - Chip 05/2020.

S programem Ashampoo Snap lze nejen snímat obsah pracovní plochy nebo oken aplikací, ale také pořizovat video z pracovní plochy a oken programů. Plná verze - Chip 05/2020.

ESET Internet Security je výkonný antivir doplněný dalšími bezpečnostními funkcemi, které chrání uživatele při pohybu a nakupování na internetu. 3měsíční verze - Chip 05/2020.

Steganos Password Manager 20 je spolehlivý správce uživatelských jmen a hesel, stejně jako dalších citlivých údajů, uložených do šifrované databáze. Plná verze - Chip 05/2020.

Program Social Media Blocker umožňuje na počítači snadno zablokovat internetové připojení k sociálním sítím Facebook, YouTube, Instagram, WhatsApp a dalším. Plná verze - Chip 05/2020.

Řím nevznikl přes noc. Vybudovat mocnou a prosperující říši trvalo roky. Sami si vyzkoušejte, jak těžké to bylo s omezeným rozpočtem a možnostmi. Ve strategické hře Antický Řím musíte postupně vybudovat celé funkční město a celé impérium. Plná verze - Chip 05/2020.

80 e-knih zdarma ze zlatého fondu české a světové literatury, které vám přinášíme ve spolupráci s Městskou knihovnou v Praze. Free verze - Chip 05/2020.

Kontrola provozu počítačů na dálku přes internet má velký význam. Můžete včas odhalit bezpečnostní rizika nebo třeba hrozící ztrátu dat. Plná verze - Chip 05/2020.

Riffstation je šikovný nástroj na automatické rozpoznávání akordů z audio souborů, izolaci jednotlivých nástrojů a procvičování skladeb a rifů. Plná verze - Chip 05/2020.

Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí. Pomocí systému Norton Family můžete naučit své děti bezpečný pohyb a návyky při používání internetu. Získejte aplikaci Norton Family zdarma na 6 měsíců. Ta obsahuje nástroje, které vás informují o aktivitách dětí on-line a upozorní vás na nebezpečné chování, takže si s nimi můžete o všem promluvit. 6měsíční verze - Chip 05/2020.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení