Menu

Plné verze

Nástroje programu Glary Utilities pravidelně vyčistí váš počítač od všech zbytečností a pomohou vám udržet jej v nejlepší kondici. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

Ashampoo Snap pořizuje statické snímky obrazovky, stejně jako videozáznam dění na pracovní ploše. Plná verze - Chip 05/2022. Stáhněte si aktualizovanou instalaci z On-line DVD.

 
 

Aplikace PhotoAI Pro: AI Photo Enhancer využívá cloud a umělou inteligenci k poutavým úpravám fotek pořízených vaším iPhonem nebo mobilem s Androidem. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 
 
 

Aplikace Win11PrivacyFix umí upravit předvolby operačních systémů Windows 11, spojené se soukromím uživatele a odesíláním dat Microsoftu. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 
 

Aplikace Text-R slouží k převodu českého textu z PDF dokumentů nebo naskenovaných digitalizovaných papírových předloh do podoby, se kterou můžete dále pracovat ve Wordu. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

Pomocí aplikace WhatsApp Transfer můžete snadno přenášet zprávy, fotografie, videa a přílohy z iPhonu do iPhonu velkou rychlostí. Můžete také zálohovat data WhatsApp na iPhonu do počítače a kdykoli je obnovit. Program navíc umožňuje exportovat data WhatsApp ve formátu HTML a CSV. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

Program Abelssoft Find My Files je praktický nástroj pro vyhledávání všech typů souborů uložených v počítači a svůj účel plní efektivně a bleskurychle. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

S pomocí programu iTop Data Protector můžete spolehlivě chránit data ve vašem počítači jejich zašifrováním a skrytím ze zobrazení v Průzkumníku souborů. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

Music Recorder je program pro snadné nahrávání zvuku z internetových rádíí a streamovacích služeb, automatickou identifikaci skladeb a konverzi zvukových souborů. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 

Díky programu WebSite X5 Go s přehledným českým prostředím nemusíte k vytvoření vlastních internetových stránek znát webové technologie. Plná verze - Chip 05/2022.

 
 
 
 
<< <   1   > >>

Již loňský model televizoru TCL 65C825 patřil k nejlepším zařízením v poměru mezi kvalitou obrazu a zvuku, výbavou a cenou. Letošní verze TCL…

Headset JBL Quantum 810 jsou dokonalá herní sluchátka. Líbil se nám herní, ale přesto decentní design, extrémní pohodlí a skvělý zvuk včetně…

Nová generace QLED panelů se Samsungu opravdu povedla, kombinace Mini LED podsvícení a nového QLED panelu dává špičkový obraz, který…
Komerční sdělení