Menu
CHIP Speedtest

06/2017

Pokud chcete lépe zabezpečit své internetové účty, nezůstávejte pouze u hesla. Použijte dvoufaktorové ověření prostřednictvím SMS, aplikace nebo USB klíče.

Náš srovnávací test vám pomůže s výběrem té nejlepší akční kamerky pro vaše potřeby. Otestovali jsme jich 24.

Připravili jsme pro vás dlouhou řadu řešení více či méně obvyklých problémů se softwarem a hardwarem.

Zálohy souborů by měly být automatické, rychlé a kompletní. 

Ve světě televizního vysílání se chystá další velká revoluce. 

Inteligentní domácnost bez cloudu? Je to vůbec možné? 

Tesla a technologické firmy ze Silicon Valley dostávají pod tlak německé automobilové koncerny.

Konvergence smartphonů a aut je zcela nevyhnutelná.

Autonomních strojů je a bude čím dál víc. Kdo bude odpovědný, pokud umělá inteligence způsobí škodu?

Pevné disky a optická média mají příliš krátkou paměť. Vědci zkoumají, jak ukládat cenná data navždy.

Nadcházející verze HDMI 2.1 přináší řadu novinek, mimo jiné bude umět přenášet obraz i ve vyšším než 8K rozlišení

Dokonce i malý trávník si zaslouží kvalitní sestřih. Robotické sekačky se o něj dokážou postarat samy

Z hlediska budoucnosti nehraje vývoj klasických PC technologií důležitou roli. Hlavní zájem se točí okolo AI a IoT

Řada AMD Ryzen přináší osmijádrové procesory i do běžných PC a otevírá nové výkonnostní obzory

MailStore Home je software sloužící k archivaci e-mailů s inteligentním vyhledáváním, jejich případné heslování a snadné zálohování na přenosná média či jiné e-mailové účty. Freeware - Chip 06/2017.

FileZilla je jeden z nejznámějších grafických FTP a SFTP souborových klientů pro Windows, Linux a Mac OS X. Díky němu lze soubory soubory přenášet jednoduše a bezpečně. Freewaref - Chip 06/2017.

VivPDF je PDF prohlížeč a editor s kompletní nabídkou funkcí pro každodenní vytváření, úpravu a sdílení PDF souborů. Ve vyšší verzi lze za příplatek získat i modul pro rozpoznávání skenovaného textu s velmi dobrou podporou češtiny. Plná verze - Chip 06/2017.

Leawo Video Downloader zajišťuje rychlé a snadné stahování filmů z různých internetových zdrojů. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Send2Phone je jednoduchý nástroj pro výměnu dat (souborů a textových zpráv) mezi počítačem a smartphonem nebo tabletem s Androidem.  Plná verze - Chip 06/2017.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Malware Hunter nemá jen funkce na detekci a zablokování škodlivého softwaru, ale pomůže vám také zrychlit počítač a zbavit jej zbytečností. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Disk Defrag Pro je výborný nástroj pro efektivní defragmentaci pevných disků, který si bez problémů poradí i s optimalizací uložení dat na moderních úložištích SSD. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Do Your Data Recovery for iPhone dokáže zachránit fotky, videa nebo zprávy a kontakty, které jste si nechtěně smazali z iPhonu či iPadu. Plná verze - Chip 06/2017.

Aplikace AMC Security se postará o vyčištění smartphonu či tabletu s Androidem, jeho zabezpečení před virovými a internetovými hrozbami. Plná verze - Chip 06/2017.

<< <   1   > >>
TEST: Realme 5, třídenní výdrž na akumulátor

Po minule testovaném špičkovém modelu realme X2 Pro jsme se důkladně podívali také na opačný konec nabídky této nové značky na našem trhu, kde…

TEST: Honor Band 5, špičkový fitness náramek za výhodnou cenu

Pátá generace fitness náramku Honor Band přesvědčí nejen svou velmi konkurenční cenou. Boduje i dobrým displejem a přesnou funkcí sledování. <…

Když jsou plné disky: bezplatný nástroj přesune instalované programy

Stav zaplnění pevných disků není dobré riskovat, protože Windows pak mohou způsobovat problémy anebo trvale selhávat. Řešením může být…
Komerční sdělení