Menu

06/2017

Pokud chcete lépe zabezpečit své internetové účty, nezůstávejte pouze u hesla. Použijte dvoufaktorové ověření prostřednictvím SMS, aplikace nebo USB klíče.

Náš srovnávací test vám pomůže s výběrem té nejlepší akční kamerky pro vaše potřeby. Otestovali jsme jich 24.

Připravili jsme pro vás dlouhou řadu řešení více či méně obvyklých problémů se softwarem a hardwarem.

Zálohy souborů by měly být automatické, rychlé a kompletní. 

Ve světě televizního vysílání se chystá další velká revoluce. 

Inteligentní domácnost bez cloudu? Je to vůbec možné? 

Tesla a technologické firmy ze Silicon Valley dostávají pod tlak německé automobilové koncerny.

Konvergence smartphonů a aut je zcela nevyhnutelná.

Autonomních strojů je a bude čím dál víc. Kdo bude odpovědný, pokud umělá inteligence způsobí škodu?

Pevné disky a optická média mají příliš krátkou paměť. Vědci zkoumají, jak ukládat cenná data navždy.

Nadcházející verze HDMI 2.1 přináší řadu novinek, mimo jiné bude umět přenášet obraz i ve vyšším než 8K rozlišení

Dokonce i malý trávník si zaslouží kvalitní sestřih. Robotické sekačky se o něj dokážou postarat samy

Z hlediska budoucnosti nehraje vývoj klasických PC technologií důležitou roli. Hlavní zájem se točí okolo AI a IoT

Řada AMD Ryzen přináší osmijádrové procesory i do běžných PC a otevírá nové výkonnostní obzory

MailStore Home je software sloužící k archivaci e-mailů s inteligentním vyhledáváním, jejich případné heslování a snadné zálohování na přenosná média či jiné e-mailové účty. Freeware - Chip 06/2017.

FileZilla je jeden z nejznámějších grafických FTP a SFTP souborových klientů pro Windows, Linux a Mac OS X. Díky němu lze soubory soubory přenášet jednoduše a bezpečně. Freewaref - Chip 06/2017.

VivPDF je PDF prohlížeč a editor s kompletní nabídkou funkcí pro každodenní vytváření, úpravu a sdílení PDF souborů. Ve vyšší verzi lze za příplatek získat i modul pro rozpoznávání skenovaného textu s velmi dobrou podporou češtiny. Plná verze - Chip 06/2017.

Leawo Video Downloader zajišťuje rychlé a snadné stahování filmů z různých internetových zdrojů. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Send2Phone je jednoduchý nástroj pro výměnu dat (souborů a textových zpráv) mezi počítačem a smartphonem nebo tabletem s Androidem.  Plná verze - Chip 06/2017.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Disk Defrag Pro je výborný nástroj pro efektivní defragmentaci pevných disků, který si bez problémů poradí i s optimalizací uložení dat na moderních úložištích SSD. Plná verze - Chip 06/2017.

Program Do Your Data Recovery for iPhone dokáže zachránit fotky, videa nebo zprávy a kontakty, které jste si nechtěně smazali z iPhonu či iPadu. Plná verze - Chip 06/2017.

Aplikace AMC Security se postará o vyčištění smartphonu či tabletu s Androidem, jeho zabezpečení před virovými a internetovými hrozbami. Plná verze - Chip 06/2017.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení