Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Malware Hunter

Malware Hunter

Program Malware Hunter nemá jen funkce na detekci a zablokování škodlivého softwaru, ale pomůže vám také zrychlit počítač a zbavit jej zbytečností. Plná verze - Chip 06/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Nenáročný antivir, který podporuje i starší verze operačního systému Windows, pracuje automaticky a nevyžaduje aktivitu ani zvláštní znalosti uživatelů.

Malware Hunter je novinkou z dílny firmy Glarysoft, která byla doposud známa především díky svým optimalizačním nástrojům pro počítače s Windows. Ve velmi přehledném uživatelském rozhraní nabízí Malware Hunter spolehlivou ochranu počítače před viry, červy a dalšími typy škodlivého softwaru, s rychlou detekcí, využívající cloudové technologie. Malware Hunter pracuje automaticky na pozadí Windows, kontroluje stahované i spouštěné soubory a při zjištění nákazy je automaticky umístí do karantény, odkud nemohou váš počítač poškodit. Podle svého uvážení je pak můžete buďto zlikvidovat, nebo zařadit na seznam výjimek. Další skupina funkcí se věnuje zrychlení startu počítače, optimalizaci rychlosti připojení k internetu, odstranění zbytečných dat z pevného disku a vyčištění registru Windows. V nastavení lze naplánovat automatické kontroly a také určit, kterými soubory se bude Malware Hunter zabývat.

  • Jazyk: česky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Malware Hunter v ceně 600 Kč můžete po registraci a aktivaci používat po celý jeden rok, samozřejmě včetně pravidelných aktualizací databáze škodlivého softwaru. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Po instalaci a aktivaci začne Malware Hunter pracovat na pozadí operačního systému a automaticky kontrolovat stahované a spouštěné soubory. Samozřejmě můžete také spouštět kontroly na vyžádání – buďto rychlé kontroly klíčových komponent, nebo kontroly celého obsahu počítače. Funkce »Vlastní sken« umožňuje výběr disků a složek ke kontrole. Nabídka »Zrychlení« umožňuje ovládat aplikace a služby, automaticky spouštěné se startem operačního systému Windows. Malware Hunter ale neposkytuje k jednotlivým položkám žádnou nápovědu, takže si byste si měli být jistí, co se právě chystáte deaktivovat. Funkce nabídky »Úklid« spočívá ve vyčištění pevného disku počítače od zbytečných pozůstatků po různých programech a surfování po internetu. Nechybí ani klasický čistič nepotřebných a poškozených záznamů v registru Windows. Program Malware Hunter rovnou spočítá, kolik ušetříte místa.

Velkou výhodou aplikace Malware Hunter je kompletní překlad uživatelského rozhraní programu do češtiny. To se hodí nejen v případě použití antivirové ochrany, ale také funkcí na zrychlení startu a vyčištění počítače. Díky tomu mohou svůj počítač snadno spravovat i méně zkušení uživatelé. V nastavení programu určitě ponechejte aktivované předvolby automatické aktualizace všech komponent aplikace a rovněž si zde můžete nastavit plán automatických kontrol počítače.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2017.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení