Menu
CHIP Speedtest
Časopis Chip

Recovery for iPhone 5.0

Recovery for iPhone 5.0

Program Do Your Data Recovery for iPhone dokáže zachránit fotky, videa nebo zprávy a kontakty, které jste si nechtěně smazali z iPhonu či iPadu. Plná verze - Chip 06/2017.

Koupit digi vydání Koupit tištěné vydání

Obsah paměti svého zařízení s iOS sice můžete obnovit ze zálohy v iTunes nebo iCloudu, ale nemůžete si přitom zvolit konkrétní obsah k obnově.

Do Your Data Recovery for iPhone je velmi šikovný program, který prohledá úložiště vašeho iPhonu nebo iPadu a vypíše přehled fotek, videí, zvukových poznámek, SMS, iMessage či WhatsApp zpráv, poznámek, kontaktů nebo třeba záznamů z kalendáře, které jste si třeba nedopatřením smazali a nyní je nutně potřebujete vrátit zpět. Zachráněný obsah si můžete zobrazit v náhledu a následně jej obnovit. Obnova se ovšem neprovádí zpět do paměti mobilního zařízení, ale na pevný disk počítače, ke kterému je iPhone či iPad připojen. Z počítače pak můžete obsah přenést do mobilního zařízení. Do Your Data Recovery for iPhone umí otevřít rovněž i zálohy vytvořené s pomocí aplikace iTunes (kterou musíte mít instalovanou v počítači, abyste mohou s programem pracovat) a také stáhnout a otevřít zálohy z iCloudu. Pro lepší přehled je obsah k obnově tříděn dle typu a lze v něm i vyhledávat.

  • Jazyk: anglicky
  • Windows XP/Vista/7/8/8.1/10 (32/64 bit)
  • On-line registrace

Plnou verzi programu Do Your Data Recovery for iPhone můžete po instalaci a aktivaci používat bez funkčního a časového omezení, ovšem bez nároku na aktualizace a technickou podporu. Běžná cena licence programu Do Your Data Recovery for iPhone je kolem 1 000 korun. Licence je určena pro jeden nekomerční počítač a nesmí být dále distribuována nebo prodávána.

Přestože není uživatelské rozhraní programu Do Your Data Recovery for iPhone přeloženo do češtiny, je práce s aplikací velmi snadná. V hlavním okně zobrazí aplikace přehled připojených zařízení, ve kterých lze hledat smazaná data. Podporovány jsou všechny běžné modely iPhonů a iPadů. Po kliknutí na tlačítko »Scan« proběhne kompletní kontrola obsahu paměti připojených zařízení a Do Your Data Recovery for iPhone zobrazí přehled fotek, videí, hlasových poznámek, kontaktů či zprávy, které je možné obnovit. Pokud se zde nenachází hledaný obsah, můžete pokračovat v pátrání s dalšími funkcemi programu. Program Do Your Data Recovery for iPhone umožňuje obnovit jednotlivé fotky, zprávy nebo třeba kontakty i ze záložních archívů, vytvořených aplikací iTunes nebo ze záloh v iCloudu. Použití záloh je prakticky stejné – Do Your Data Recovery for iPhone zobrazí jejich obsah, ze kterého si zvolíte data k obnově.

Výrobce programu Do Your Data Recovery for iPhone nabízí i několik dalších nástrojů na záchranu ztracených dat. Zajímavá je především aplikace Do Your Data Recovery, dostupná pro platformy Windows a Mac, určená k obnově smazaných fotek, videí, dokumentů a dalších typů souborů z pevného disku počítače. Pokud ale naopak chcete nějaká data nadobro zničit, mohl by vás zajímat program Super Eraser, který skartuje data na disku jejich opakovaným přepsáním.

Seznam všech plných verzí v Chipu 06/2017.

Tento a další zajímavé články můžete číst hned

Navíc získáte řadu užitečných plných verzí softwaru

Kupte si jednotlivá vydání Chipu nebo výhodné předplatné.
Nákup Chipu

Komerční sdělení