Menu

06/2018

Zapomeňte na klasické televizní vysílání a přejděte na mnohem lepší IPTV

Žít bez Windows je určitě možné. Mnoho věcí funguje v novém Ubuntu 18.04 LTS mnohem lépe 

Špehovací programy se snaží nepozorovaně skrýt ve vašich zařízeních a snaží se odposlouchávat osobní data

Mesh systém se skládá hned z několika vysílačů, které společně dokonale pokryjí rozlehlý byt či celý dům signálem Wi-Fi sítě

Chip spojil síly se společností AV Test a porovnal patnáct bezpečnostních balíků s Windows Defenderem.

Na budoucnost automobilů existuje mnoho názorů.

Digitalizace ovlivňuje banky a jejich obchodní modely.

Čeká nás „neuromorfická“ revoluce hardwaru?

Co znamená GDPR pro dotčené občany a firmy.

Některé věci stojí za to vidět na velké obrazovce či na plátně. Otestovali jsme 52 televizorů a projektorů

Porouchané zařízení nemusíte vyhazovat a utráceli za nové, můžete jej sami opravit. Ukážeme vám, jak na to

Správný notebook by měl v rámci cenových možností splňovat všechny nároky uživatele. Poradíme vám, jak vybrat

Uvedením Ryzenů oslavilo AMD grandiózní návrat. Druhá generace již kombinuje CPU s velmi výkonným GPU

Mnoho věcí funguje v novém Ubuntu 18.04 LTS lépe než v operačních systémech Microsoftu, a navíc se tato linuxová distribuce i snadno ovládá. Vytvořte si instalační USB nebo nabootujte přímo z Chip DVD. Open-source verze - Chip 06/2018.

Jestli počítač s Windows XP patří do starého železa, rozhodujete jen vy! A jste to také vy, kdo může ostatním čtenářům Chipu doporučit osvědčené programy, které jsou aktualizované a lze je spolehlivě provozovat pod Windows XP. Rubrika Top Ten XP bude v Chipu vycházet pravidelně. Uveřejněno na Chip DVD 06/2018.

CyberLink YouCam zásadně rozšiřuje možnosti webových kamer, připojených přes USB nebo integrovaných v počítači, o řadu zajímavých funkcí a efektů. Plná verze - Chip 06/2018.

WonderFox DVD Video Converter převádí a edituje filmy z YouTube, Facebooku i dalších zdrojů do dlouhé řady různých formátů, podle přednastavených profilů. Plná verze - Chip 06/2018.

Program Glarysoft Software Update vám pomůže s pravidelnou kontrolou dostupnosti a rychlou instalací nejnovějších verzí používaných aplikací. Plná verze - Chip 06/2018.

Aplikace Seed4.Me VPN zašifruje a anonymizuje vaše internetové připojení pro bezpečnější surfování nebo zpřístupnění regionálně omezených služeb. Plná verze - Chip 06/2018.

Process Lasso je pokročilý správce procesů, běžících na pozadí operačního systému Windows, který pomůže s optimalizací výkonu a stability počítače. Plná verze - Chip 06/2018.

Program PDF Combine je jednoduchý nástroj, pomocí kterého snadno a rychle spojíte více PDF dokumentů do jednoho souboru. Plná verze - Chip 06/2018.

Při registracích na internetu je nutné používat silná hesla, která se ale těžko pamatují Steganos Password Manager 18 si je bude pamatovat za vás. Plná verze - Chip 06/2018.

CyberLink AudioDirector je výkonný zvukový editor, vhodný například pro přípravu zvukových stop pro videa nebo práci s vlastní hudební tvorbou. Plná verze - Chip 06/2018.

Existuje několik způsobů jak lze z počítače zcizit citlivé údaje. Jedním z nich jsou tzv. loggery, které nenápadně kradou vaše hesla a odesílají je útočníkům. Plná verze - Chip 06/2018.

<< <   1   > >>

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…

Praktická krabička JVC RA-E981B kombinuje přijímač DAB+ s klasickým FM rádiem, díky možnosti připojení k Wi-Fi dokáže přehrávat internetová…
Komerční sdělení