Menu

Plné verze

Apeaksoft Slideshow Maker umí vytvářet efektní prezentace fotografií, plné animací a přechodů a exportovat je s hudbou na pozadí v různých videoformátech. Plná verze - Chip 06/2022.

Vše v jednom – spolehlivé zabezpečení i vyčištění a optimalizace výkonu počítače – to je hlavní charakteristika výborného programu Advanced SystemCare. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Aplikace Mobile Mirror slouží k propojení počítače s androidovými telefony a iPhony a zrcadlení obsahu jejich displeje na pracovní ploše Windows. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Steganos Safe ochrání data uložená ve vašem počítači, na USB klíčence nebo v cloudovém úložišti před nenechavci pomocí silného šifrování. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 
 
 

Nástroj Browser Password Recovery Tool během chvilky vyhledá všechna hesla uložená v internetových prohlížečích a uloží je do textového souboru. Půlroční verze - Chip 06/2022.

 
 
 
 

Každý zná nesmyslné názvy souborů, které generuje fotoaparát, správce stahování nebo digitální záznamník. Přejmenujte je a udělejte si pořádek v datech. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Program Ashampoo Music Studio 2022 nabízí kompletní řešení pro audiosoubory – přehraje, sestříhá, uspořádá a zkonvertuje celou vaši hudební sbírku a obsahuje i nástroj, pomocí kterého si snadno vytvoříte vlastní obaly na CD. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Program Malware Hunter vám pomůže zrychlit počítač a udržet jej automaticky ve skvělé kondici. Bonusem navíc je funkce na detekci a zablokování škodlivého softwaru v reálném čase. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 
 

V programu WebAnimator Go můžete vytvářet animované bannery a prvky pro vaše webové stránky, aniž byste museli pracovat se složitými grafickými programy. Plná verze - Chip 06/2022.

 
 

Od základu zabezpečený operační systém, se kterým se dá bezpečně surfovat po internetu. Aby z těchto výhod mohli těžit také uživatelé Windows, stačí jej spustit ve Virtual Boxu. Free verze - Chip 06/2022.

 
 
 
 
 
<< <   1   > >>

Instinct 2X Solar vše podřídil odolnosti, dlouhé výdrži a přesnosti. Oproti svým předchůdcům (Instinct nebo Instinct 2) má model 2X větší…

Menší verze válečkového Bluetooth reproduktoru JVC XS-E322B je velmi podobná nedávno testovanému modelu XS-E622B a vyznává stejnou filozofii…

Nejtenčí notebook s OLED displejem kombinuje vysokou mobilitu s příjemným pracovním zážitkem. Navzdory malým rozměrům a nízké hmotnosti je…
Komerční sdělení