Menu

Plné verze

Uranium Backup je univerzální zálohovací program, použitelný pro jednotlivé soubory a složky i celé disky a diskové oddíly. Česká verze byla vytvořena speciálně pro časopis Chip. Plná verze - Chip 07/2017.

S programem Ashampoo Snap lze nejen snímat obsah pracovní plochy nebo oken aplikací, ale také pořizovat video z pracovní plochy a oken programů. Plná verze - Chip 07/2017.

Program Malware Fighter je kvalitní nástroj pro zabezpečení počítače před nejrůznějšími útoky přicházejícími z internetu a pro ochranu soukromí uživatelů. Plná verze - Chip 07/2017.

Program WashAndGo slouží ke kompletnímu vyčištění počítače od veškerých pozůstatků po práci – ať už na internetu nebo s instalovanými aplikacemi. Plná verze - Chip 07/2017.

MakeUp Director umožní uživateli retušovat fotografie. Po namapování obličeje na snímku se lze s pomocí zautomatizovaných nástrojů rychle dopracovat k dokonalému portrétu. Plná verze - Chip 07/2017.

Prostřednictvím programu FoneCopy lze přenášet mezi smartphony na platformě Android a iOS kontakty, fotky a videa. Plná verze - Chip 07/2017.

Objevila se ve vašem browseru nová vyhledávací pole a tlačítka „Anti-Spy“, „Messages“, „ASK", „Weather“, „My Yahoo!“, u kterých nevíte, co znamenají a jak se tam dostaly? Nejspíše jde o nechtěné toolbary. Doporučujeme s nimi rychle zatočit. Plná verze - Chip 07/2017.

Wise Video Converter je extrémně snadno ovladatelný nástroj na konverzi všech běžné používaných formátů videa pro přehrávání v různých zařízeních. Plná verze - Chip 07/2017.

Nástroje ze sady All in One – System Resource Toolkit provedou kompletní diagnostiku a opravu běžných problémů počítačů s Windows. Open-source verze - Chip 07/2017.

Díky programům od vývojářské komunity Open Media LLC můžete pracovat s nástroji, které vám umožní snadné stažení a konverzi internetových videí ze serverů YouTube v nejvyšší možné kvalitě. Freeware - Chip 07/2017.

<< <   1   > >>

Huawei MatePad 11 sice trpí zákazem používání služeb Googlu, ale jinak je to velmi dobrý tablet se slušným výkonem, kvalitním…

Externí box na disky typu NVMe M.2 SSD promění tyto na pohled křehké kartičky ve velmi odolné přenosné paměti

Realme GT Neo 2 je schopný herní telefon s výborným výkonem, vynikajícím displejem a prvotřídní výdrží. Oproti předchůdci se výrazně zlepšil…