Menu

07/2018

Jestli potřebujete do světa NAS serverů vstoupit s omezeným rozpočtem, jsou vhodným řešením jednodisková zařízení

Fluent Design, funkce Timeline a vylepšení v oblasti ochrany dat: Velká jarní aktualizace Windows 10 je zde

Domácí síť může sloužit svému účelu jen v případě, že si budou vaše zařízení schopna navzájem vyměňovat data. 

Cloudová úložiště zpřístupňují fotky, hudbu, videa či dokumenty ve kterémkoli zařízení připojeném k internetu

Stejně jako každý rok vyhlásil Google i letos nejlepší aplikace z nabídky Obchodu Play v několika kategoriích. 

Nová generace procesorů AMD Raven Ridge přináší vysoký výpočetní i grafický výkon za nízkou cenu.

Inkoustová multifunkční zařízení s plnitelnými tankovými nádržemi tisknou téměř zdarma a nabízí slušnou kvalitu i rychlost tisku.

V souboji o nejlepší procesory pro domácí počítače nasadila společnost AMD novou laťku. Druhá generace procesorů Ryzen přesvědčuje výpočetním výkonem.

Kvalitní fotoaparát je prakticky nejdůležitějším kritériem při výběru nového smartphonu. To, co bylo loni považováno za špičku, je dnes prakticky standardem.

Firmy i kybernetičtí zločinci vydělávají na našich datech. Se správným nastavením ale zajistíte ochranu svých dat proti sběračům i hackerům.

Smartphony dnes představují malé skříňky plné chemickým prvků. Suroviny pro jejich výrobu jsou považovány za jakousi ropu budoucnosti.

Digitální medicína slibuje řešení všech problémů. V popředí však nestojí člověk, ale jeho data.

Elektrické automobily jsou „cool“ – pokud jejich provoz odpovídá vašim potřebám.

Nová technika umožňuje počítačům takříkajíc „z ničeho“ vytvořit realisticky působící fotografie nebo videa.

Videopůjčovna zdarma na domácí síti? I tak by se dal shrnout popis multimediálního centra Plex – nástroje na sdílení médií. Díky němu budete mít přístup ke svým videím, fotkám a hudbě z jakéhokoli zařízení kdekoli na světě. Free verze - Chip 07/2018.

Prohlížeč Opera je neprávem opomíjený internetový nástroj nabitý přidanými funkcemi, které uživatelům zpříjemňují surfování a zvýší bezpečnost, a díky integrované nástrojům i objem stahovaných dat. Free verze - Chip 07/2018.

Program Ashampoo UnInstaller odstraní všechny nepotřebné aplikace z vašeho počítače a uklidí po nich všechny pozůstatky na disku i v registru. Plná verze - Chip 07/2018.

Start Menu X je alternativou k výchozí nabídce Start v operačním systému Windows, vycházející z osvědčeného stylu Windows 7, rozšířená o další funkce. Plná verze - Chip 07/2018.

Ashampoo Snap 9 je nástroj na nahrávání obrazovky a pořizovaní screenshotů mnoha způsoby s širokou nabídkou kreativních úprav. Plná verze - Chip 07/2018.

Hard Disk Sentinel je analytický nástroj, který nepřetržitě sbírá a vyhodnocuje tzv. S.M.A.R.T. data generovaná při provozu pevného disku počítače. Plná verze - Chip 07/2018.

BullGuard Internet Security je komplexní bezpečnostní řešení na ochranu počítače před škodlivým software, útoky z internetu i ztrátou důležitých dat. Plná verze - Chip 07/2018.

Přehledný zálohovací program Ashampoo Backup 2018 vám pomůže s ochranou kompletního obsahu pevného disku vašeho počítače před ztrátou dat. Plná verze - Chip 07/2018.

<< <   1   > >>

Cat S62 Pro není telefon pro běžné každodenní používání. To se dá poznat už z loga „CAT“, které se obvykle nachází pouze na bagrech a jiných…

Letošní Huawei MateBook D16 má kovové šasi a ohromný displej, přesto si zachovává překvapivě malé rozměry a hmotnost. Notebook je osazen 12.…

Monitor Philips 243B1JH je určen hlavně majitelům moderních notebooků s USB-C konektorem a omezenou portovou výbavou. Tu tenhle monitor dokáže…
Komerční sdělení