Menu
CHIP Speedtest

Plné verze

WashAndGo je osvědčený nástroj pro očistu počítače od důvěrných dat vznikajících při surfování i další práci s počítačem a také pro odstranění chyb a nestability systému. Obsahuje i modul pro zaručeně neobnovitelné mazání dat. Plná verze - Chip 07/2019.

Avast Mobile Security 2019 patří k nejpokročilejším nástrojům na ochranu mobilních zařízení před škodlivými aplikacemi, útoky z internetu i nenechavci. Navíc obsahuje nástroje pro optimalizaci chodu mobilu a prodloužení výdrže baterie. Plná verze - Chip 07/2019.

O&O DiskImage vytváří při zálohování kompletní obrazy pevného disku, včetně instalace Windows a všech aplikací, uživatelských účtů, nastavení i dat. Plná verze - Chip 07/2019.

CleverPrint je aplikace na optimalizaci tisku z pohledu snížení spotřeby nákladů na tisk a zrychlení celého procesu. Vytváří i optimalizované PDF soubory. Plná verze - Chip 07/2019.

HDR projects 4 je fotoeditační nástroj na aplikaci HDR optimalizace, efektů a úprav pomocí přednastavených šablon a filtrů.  Plná verze - Chip 07/2019.

Bezpečnostní nástroj IObit Malware Fighter je připravený na ochranu vašeho počítače před spywarem, červy, trojskými koňmi a další nebezpečnou havětí. Plná verze - Chip 07/2019.

Aplikace InPixio Photo Clip 8 Pro obsahuje množství funkcí a nástrojů na pokročilé úpravy fotek, včetně odstranění pozadí nebo nežádoucích objektů. Plná verze - Chip 07/2019.

PowerDirector nabízí vše potřebné pro správu, úpravy a střih videa i pro tvorbu videoprezentací z fotografií. Svá videa můžete navíc snadno oživit pomocí hudby a různých efektů nebo do nich vložit titulky. Plná verze - Chip 07/2019.

Smazali jste nechtěně fotky nebo máte problémy se čtením paměťové karty z fotoaparátu? S aplikací Photo Recovery ještě nemusí být pozdě. Jde o profesionální nástroj pro obnovu smazaných nebo poškozených fotografií všech možných formátů. Plná verze - Chip 07/2019.

Nástroj Password Recovery Tool slouží k resetování zapomenutých hesel k uživatelským účtům v operačním systému Windows. Plná verze - Chip 07/2019.

Program Glarysoft Software Update vám pomůže s pravidelnou kontrolou dostupnosti a rychlou instalací nejnovějších verzí používaných aplikací. Plná verze - Chip 07/2019.

Audials Musictube umí stahovat videoklipy ze serveru YouTube – ať už jako video nebo jen jejich zvukovou stopu – a převést je do požadovaného formátu. Plná verze - Chip 07/2019.

FileMenu Tools je praktický program, který dokáže snadno nastavit nebo rozšířit nabídku kontextového menu Průzkumníku ve Windows. Zvládne i naprogramování vlastních rozsáhlejších funkcí. Plná verze - Chip 07/2019

Aplikace HackCheck automaticky kontroluje všechny vaše on-line uživatelské účty k poštovním službám a bude vás včas informovat před hrozbou jejich zneužití. Plná verze - Chip 07/2019.

<< <   1   > >>

Rychlý telefon s velkým úložištěm, prostorným displejem, vysouvací kamerou a velmi dobrým fotoaparátem za vynikající cenu. Jen služby od Googlu…

Při nákupu nového mobilu je důležitým hlediskem délka výdrže na akumulátor. Ne každý současný model smartphonu lze bezproblémově používat po…

Bezdrátová sluchátka jsou zajímavá hned v několika ohledech. Z hlediska stylu použití jde o model s vlastním zvukovým procesorem, který se po…

Komerční sdělení